Головна Новини Київські подарунки Гончарівці

Київські подарунки Гончарівці

22.11.2023 18:21

Листопад приніс книгозбірні тяжке випробування «на міцність». Але будь-яке випробування легше переживати, коли є підтримка чудових друзів.

Численні друзі Гончарівки висловили слова підтримки і віри в найкраще. Серед них – Олександр Михайлик, київський краєзнавець. Він вже вдруге надіслав бібліотеці добірку книг краєзнавчого характеру. Закарпаття, Кропивницький, Житомир, Львів… Різномаїття цікавих історій і досліджень.

Серія бібліографічних покажчиків «Малі міста України» поповнилася двома новими – про Львівську та Житомирську області.

Мета даних видань – сприяння розвитку наукових фундаментальних і прикладних досліджень архітектурно-будівельного, соціально-демографічного, виробничого та культурного напрямів малих міст України.

І, звісно, без авторського примірника не обійшлося. Цього разу пан Олександр подарував друге видання про Солом’янський район із серії «Невідомі периферії Києва» (у співпраці з краєзнавцем Семеном Широчиним). Автори досліджують історію розбудови колишніх київських околиць, які вже давно сприймаються як органічні частини міста. Ці ґрунтовні дослідження не лише систематизують історичні факти, а й аналізують розвиток місцевостей у контексті загальноміських та глобальних тенденцій, що вплинули на розвиток і забудову периферій.

Щиро вдячні Олександру Михайлику за підтримку і цінні подарунки!

Ми знаємо та віримо, що після нашої Перемоги відбудована Гончарівка радо відкриє свої двері відвідувачам, які зможуть прочитати ці та багато інших цікавих та пізнавальних книг! І наші чудові друзі обов’язково завітають на зустріч із незламними херсонцями!

Календар подій

    1 2 3 4
56 7 8 91011
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 232425
26272829