Головна Новини Кожен із нас – корабель, що горить, а люди скажуть: «Дивіться! Маяк!» (презентація поетичної збірки Світлани Дідух-Романенко «Маяк і маятник»)

Кожен із нас – корабель, що горить, а люди скажуть: «Дивіться! Маяк!» (презентація поетичної збірки Світлани Дідух-Романенко «Маяк і маятник»)

17.06.2021 15:01

Остання в цьому сезоні зустріч учасників клубу «Дивослово» запам'ятається знайомством із надзвичайно цікавою людиною, талановитою поеткою Світланою Дідух-Романенко. Під час онлайн-зустрічі пані Світлана презентувала свою п’яту поетичну збірку, яка має назву «Маяк і маятник» (Харків, 2021).

Як зазначено в анотації до даної збірки, у ній – любов до життя, намагання зрозуміти цей світ і себе в ньому, а ще багато різних історій: як веселих, так і сумних. Це запрошення у сповнений суперечностей ліричний світ авторки, де не завжди яскраво сяє сонце над головою, але завжди запалюється вогник далеко на горизонті…

І хочеться зауважити, що вогником своєї поезії Світлана Дідух-Романенко запалює душі всіх, хто читає чи слухає поетку. Під час презентації книжки Світлана прочитала низку поезій. Вони – на найрізноманітніші теми: роздуми про духовне, присвята різним порам року і окремим природним явищам, про щастя і про людські стосунки, про різні життєві ситуації та досвід, про роль мови у нашому житті та про асоціації, які викликають різні кольори веселки … І всі вони дивують поєднанням тонкої ліричної душі поетки та глибини її думки. А слухати їх у виконанні авторки – то окрема насолода! Ти мимоволі поринаєш у роздуми над власним життям і відчуваєш спонукання до дії!


Є люди-сонця, зірки, люди-місяці.
Люди із льоду, вогню, із води.
Люди зі слави й ганьби.
Кожен із них – то є ти.
А тому не суди,
А люби…

Світлана Дідух-Романенко подарувала примірник своєї збірки читачам Гончарівки. Тому можете познайомитися з нею особисто!

Пані Світлані бажаємо міцного здоров'я та нових творчих звершень! Будемо з задоволенням чекати на презентації її нових книжок!

Лілія Віжічаніна, кураторка клубу «Дивослово»

Календар подій

   1234
5 6 7891011
121314 15 161718
19 20 21 22232425
262728293031