Головна Новини Креативимо, щоб перемагати! Незламні Херсон і Харків об’єднані українською

Креативимо, щоб перемагати! Незламні Херсон і Харків об’єднані українською

27.06.2024

Цього тижня відбувся черговий захопливий онлайн-захід в рамках всеукраїнського проєкту «Єдині», що реалізується у співпраці Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара із Харківською науковою бібліотекою ім. В. Короленка.

Зустріч була присвячена розвитку креативності і мала на меті допомогти учасникам розкрити свій творчий потенціал та навчитися використовувати креативні підходи у повсякденному житті та роботі. Адже дана тема є дуже актуальною. Так, за даними Всесвітнього економічного форуму, креативність і здатність вирішувати проблеми є двома з 10 ключових навичок, які будуть актуальними до 2025 року у світі праці.

На початку зустрічі учасники з’ясували, чим креативне мислення відрізняється від творчого. "Розігрілися" вправою "Валізка", під час якої збирали необхідні речі на кожну літеру алфавіту для подорожі на безлюдний острів - вийшло дуже оригінально.

Під час заходу учасники мали можливість прокачати свою креативність за допомогою двох потужних інструментів: сторітелінгу та фрірайтингу.

Модераторка зустрічі Лілія Віжічаніна поділилася секретами ефективного сторітелінгу, а всі охочі спробували себе в ролі оповідача. Історії, розказані учасниками, вийшли дуже креативні, щемливі та поетичні.

Друга частина зустрічі була присвячена фрірайтингу – техніці вільного письма, яка допомагає подолати творчий блок та генерувати нові ідеї. Учасники дізналися, як правильно використовувати фрірайтинг, щоб розбудити свою уяву та знайти креативні рішення проблем.
Відгуки учасників зустрічі були надзвичайно позитивними. Багато хто відзначив, що отримав цінні знання та практичні навички, які допоможуть їм у творчому розвитку.

Гончарівка планує й надалі проводити подібні онлайн-заходи, щоб допомагати людям розкривати свій творчий потенціал та досягати успіху в усіх сферах життя, долати нові виклики й здобувати в них перемогу.

Календар подій

123 4 5 67
8 9 10 11 12 1314
151617 18 19 20 21
2223 24 25262728
293031