Головна Новини Нова книга від «Ukraїner» про справжню Україну

Нова книга від «Ukraїner» про справжню Україну

15.11.2021 16:25

Дорогі друзі! Нещодавно у відділ наукової інформації та бібліографії ХОУНБ ім. Олеся Гончара надійшла книга «Ukraїner. Країна зсередини». Якщо ві слідкуєте за новинами на нашому сайті, то, мабуть, пам’ятаєте, що ми вже знайомили читачів з нею.

Книга настільки цікава, що при розробці програми бібліографічних студій-2021  було прийнято рішення запросити когось з команди ентузіастів, які брали участь у цьому проєкті. Так, у форматі відеоконференції учасники студій зустрілися з Євгенією Сапожникової, шеф-редакторкою сайту «Ukraіner». Вона розповіла про цей проєкт. Про те, як два з половиною роки волонтери провели в культурологічній експедиції Україною: це 100 тисяч кілометрів та понад 400 відвіданих населених пунктів. На сторінках книги «Ukraїner. Країна зсередини» вони описали Україну такою, якою вона є насправді.  Перший наклад книги видано за підтримки Українського культурного фонду та розповсюджується серед національних спільнот, волонтерів проєкту, донейторів,  бібліотек та міжнародних установ.

Ті бібліотеки, які не отримали примірник цього видання, але мають таке  бажання, можуть звернутися до  Євгенії Сапожникової з проханням надіслати книгу.

А ще Євгенія розповіла, що скоро побачить світ друга книга з серії  Ukrainer під назвою «Ким ми є? Національні спільноти та корінні народи України». Це книга про «різноманіття культур, які співіснують на території України. Матеріал для видання команда Ukraїner збирала протягом кількох останніх років, дослідивши понад 30 національних спільнот, що мешкають на території України. Серед них: гагаузи, австрійці, роми, євреї, чехи, кубинці, нігерійці та інші, а також корінні народи України: українці, кримські татари, кримчаки та караїми…».

«Ким ми є? Національні спільноти та корінні народи України» – вже друга книга команди та перша, яку видає Ukraïner як видавництво!

Наступний наклад книги вийде у січні 2022 року. Ви можете вже зараз передзамовити собі примірник та отримати його першим! Це можна зробити на сайті.

Будемо з нетерпінням чекати нову книгу про справжню Україну!

Календар подій

     1 2
345 6 789
10111213141516
17 181920212223
24 252627282930
31