Головна Новини Віртуальна прогулянка старим Херсоном із Костянтином Сухенком

Віртуальна прогулянка старим Херсоном із Костянтином Сухенком

18.06.2019 08:25

Учасники клубу любителів історії «КЛІО» дуже радо зустрічали гостя засідання Костянтина Сухенка – розробника сайту «Мой город – Херсон (Не совсем Официальный сайт истории города», на якому можна знайти невичерпну інформацію про історію нашого міста у фотографіях, листівках, документах.

Під час засідання  Костянтин Сухенко представив віртуальні колекції фотографій нашого міста. Ці фото він отримав від різних людей, іноді цілком випадково, відсканував та зробив доступними для будь-кого, розмістивши на вище згаданому сайті. Костянтин розповів цікаві історії про те, як до його рук потрапили колекції фотографій Макарова Сергія Вікторовича, Ільяхинського Володимира Веніаміновича, Зозулевича Бориса Володимировича, Ольховського Леонтія Петровича, Танського Георгія Васильовича та ін.

Усі присутні поринули в 1930-1980 роки нашого міста, нагадали для себе вже забуті факти, а юне покоління відкрило для себе Херсон, якого не знали. Звісно, під час перегляду фотографій велося жваве обговорення, усі ділилися спогадами та враженнями.

Подарунком для всіх присутніх стали набори листівок «Старый Херсон», що складаються з 12 зображень будівель і пам’ятників нашого міста, які вже зникли або цілком перебудовані. Серед них – «Аптека № 5 по вулиці Суворова» (фото Л. Ольховського), «Будинок, у якому жив Джон Говард», «Памʼятник Богдану Хмельницькому на місці ще не побудованого драмтеатру» (фото Г. Зозулевича), «Будівля міського клубу, пізніше Драмтеатр, а ще пізніше ДКС» (фото О. Коваленка) тощо.

Тож усі, хто був у цей вечір із нами, зможе й вдома згадувати історію нашого міста, розглядаючи фотокартки старого міста.

Дуже дякуємо Костянтину Сухенку за  кропітку роботу по збереженню історії нашого міста. Бажаємо сил та натхнення на подальші звершення!

Календар подій

   1 2 345
67 8 9 10 1112
1314 15 16 17 1819
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30