Головна Новини «Що за диво - осіння палітра!»: бібліографічний огляд «осінніх» книжок

«Що за диво - осіння палітра!»: бібліографічний огляд «осінніх» книжок

05.09.2023 13:28

Для багатьох із нас прихід осені починається із суму за теплими літніми днями. Насправді, у «золотої пори» є маса переваг, наприклад, в цю пору найкрасивіший ліс; на пікніках комарі більше не кусають, можна закутатись в теплу ковдру, заварити смачного чаю або кави, взяти книгу та зануритися в неї. У кожного є право обрати, що йому до душі.

Для тих, хто не знає, з якої книги почати, відділ наукової інформації та бібліографії підготував добірку книг, на сторінках яких живе сама осінь: холодна і похмура чи яскрава і терпка, зі своїми врожаями, дощами, святами й турботами.

Ви скажете, чому така рання підбірка, бо ж осінь тільки-тільки розпочалася? Все дуже просто – ми вже відчули її прихід тілом і душею, відчули на запах та дотик, побачили осінні барви, нам дуже кортить тепла та затишку, а головне по-справжньому осінніх книг.

Осінь нас навчає щедрості, тож дякуйте щедрими донатами ЗСУ за всі можливості, що маєте сьогодні. Відновлюйте свої фізичні і ментальні ресурси читанням гарної осінньої книги, перглядом фільму чи прогулянкою на тлі барвистої осінньої декорації, щоб щодня мати сили вірити і наближати перемогу!

А завтра нас усіх чекає осінь –
Красива, фантастична, золота!
І вересневі ранки – теплі, босі,
І вечори, й холодна ніч густа…

І кава ароматна на світанні,
І неба ясно-синя височінь…
Нехай ця осінь втілює бажання,
Тож відпускайте мрії в далечінь!

                                    Вікторія Чорній

Календар подій

123 4 5 67
8 9 10 11 121314
15161718192021
22232425262728
293031