Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності
Головна Наш відділ Клуб "Дивослово" Засідання клубу "Дивослово" «Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»

Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини, типові словосполучення, які використовуємо, говорячи про свій організм чи певну хворобу. Вдома слухачі готували описи зовнішності близьких їм людей – родичів, знайомих, друзів, і ми з захопленням слухали про чиюсь маму, сестру… Іноді опис був такий ніжний, що неможливо було не розчулиться...

Також наші креативні слухачі підготували цікаві виступи з теми «Організм людини: як він влаштований». Слухачка Інна навіть зробила презентацію і детально, захоплююче розповіла нам про очі людини – про особливості їх кольору, вії, про те, чому пірати перев'язують одне око, чому очі бувають різного кольору або мають різнокольоровий спектр. Її розповідь супроводжувалась цікавими ілюстраціями.

А далі вчили прикметник. Дізналися про самобутність українського прикметника, його граматичні ознаки, розряди, слухали пісню про рідний край і виписували з неї прикметники. Допомагали Небу, Дорозі, Казці та Пісні стати багатими на ознаки, дібравши до кожного слова більше 20 прикметників(!). Потім слухачі ділилися враженнями від прочитаних байок Григорія Сковороди та визначали їх актуальність.

Наприкінці заняття слухачі отримали завдання охарактеризувати наш «урок» прикметниками. Їх було багато: ґрунтовний, цікавий, повчальний, пізнавальний, веселий, корисний, практичний та багато інших. І це – показник якості. Одна зі слухачок зауважила: «У цьому світі ніхто нічого не робить задарма. І лише ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті. Бо ті якість і користь, які ми отримуємо на заняттях безкоштовно, – безцінні». Звісно, такі слова надихають!

Календар подій

123 4 567
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
293031