Головна Новини Виховуємо любов до читання в майбутніх користувачів Гончарівки

Виховуємо любов до читання в майбутніх користувачів Гончарівки

02.04.2024 14:05

2 квітня у світі відзначається День дитячої книги.

Це свято стало чудовим приводом поговорити про роль читання в нашому житті, згадати з незламними херсонськими дітками про їхні улюблені книги та провести захопливу вікторину.

Для учнів Херсонської гімназії № 2 було проведено онлайн-захід «У гості до книги». Під час зустрічі вони дізналися історію появи друкованих книг для діток, першої книги з картинками, першої збірки казок. Діти з радістю ділилися своїми читацькими вподобаннями, складаючи список рекомендованих для прочитання творів. Також вони змогли дати відповіді на всі питання вікторини «Сторінками казок Г.Х. Андерсена». 

Під час зустрічі діти ознайомилися з платформою https://storiya, на якій можна безкоштовно читати сотні захоплюючих сучасних книг на будь-яку тему. Навіть встигли погортати сторінки цікавої книги «Винаходи, підглянуті в природі» Ганни Лисої. Більшість дітей виявили бажання прочитати цю та інші книги, що знаходяться на вище згаданій платформі.

Дуже приємно визнавати той факт, що сучасні діти в умовах тотального «полону» інтернету не втратили бажання читати й розуміють, що це дуже важливо! Їхня начитаність відчувається у спілкуванні: діти не бояться ставити запитання, вміють підтримати розмову, завжди мають, що розповісти, дуже емпатійні. Заслугою в цьому є саме читання книжок. Спілкуватися з такими дітками – велике задоволення. А ще – гарантія того, що наша книгозбірня матиме чудових читачів.

Календар подій

123 4 5 67
8 9 10 11 12 1314
151617 18 19 20 21
2223 24 25262728
293031