Головна Новини Виховуємо смак до читання змалку

Виховуємо смак до читання змалку

30.09.2020 11:15

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня, до Гончарівки завітали юні читачі – учні загальноосвітньої школи № 15. 

Гості мали змогу помандрувати книжковим експресом «Незмірна глибина книг». Це була цікава та змістовна подорож різними відділами бібліотеки. Під час мандрівки учасники відвідали станцію «Скарби української літератури» (відділ абонементу), на якій мали змогу познайомитися з сучасною художньою та пізнавальною літературою для дітей. На станції «У світі незвичайних книг» (центр для людей з особливими потребами) учні мали змогу «почитати» книги шрифтом Брайля, ознайомитися з колекцією аудіокниг для слабочуючих людей. На станції «Книга – джерело мудрості» учні складали літературні пазли.

Надовго запам’ятається дітям і зупинка на станції «У світі книжкових скарбів» (відділ рідкісних та цінних видань), де вони дивувалися тому, які незвичайні книжки бувають у світі.

А станція «Наймодніші книжки» (у відділі документів іноземними мовами) дивувала дітей книжками, які говорять. Усі дітки виявили бажання приходити й читати такі захоплюючі книжки.

На станції «Сторінками мудрості» (відділ наукової інформації та бібліографії) юні читачі дізналися багато причин, чому треба читати книжки та як треба вести читацький щоденник.

Закінчилися наші мандри відвідуванням творчого майданчику «Makerspace», де діти ознайомилися з робототехнікою та залюбки натанцювалися.

Це була дивовижна подорож у цікавий світ найрізноманітніших книжок – найсучасніших, найцінніших, найнезвичайніших.

Сподіваємося, що посіяні під час книжкових мандрів зерна любові до книги та читання в серцях наших юних вихованців проростуть великим бажанням читати. І ми радо зустрічатимемо їх як постійних відвідувачів книгозбірні.

Календар подій

   1234
567 8 91011
121314151617 18
192021 22 23 24 25
2627 28 293031