Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Як бути щасливим у мінливому світі

Як бути щасливим у мінливому світі

27.11.2018 09:15

Кожна людина бажає бути щасливою. Проте, якщо запитати, що таке щастя і як його досягти, не кожен дасть чітку відповідь. Щастя визначають як відносно постійний стан цілковитого задоволення життям людини, якому властиві найрізноманітніші почуття: від простої втіхи до безмежної радості, а також природне бажання перебувати в такому стані завжди.

Щастя – це подорож, а не пункт призначення.

Без чого щастя неможливе? Це питання ми обговорювали на засіданні клубу-антистрес «Веселка». Гість засідання, психолог Віталій Варьонов, звернув увагу на деякі важливі принципи і закони щасливого життя, серед яких – уміння приймати те, що сталося; бути задоволеним тут і тепер; вміти пробачати інших; зберігати рівновагу в житті; не боятися змінювати сценарій свого життя тощо.

Присутні ділилися й своїми рецептами щасливого життя. Його важливими складовими у всіх були: здоров'я власне та близьких людей, родина, друзі, задоволеність від роботи, якою займаєшся. Їх усі залюбки б пустили жити до своїх «будиночків щастя», які ми малювали на засіданні.

Величезне зацікавлення присутніх викликав огляд книг, присвячених темі засідання. Лілія Віжічаніна представила книги: «Доставка щастя» Т. Шей, «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-Лами, «Проект щастя» Г. Рубіна, «Розмова про істинне щастя» Г. Сковороди, «Щастя: відверте і чітке бачення щастя і того, чому у нас його немає» Т. Айраксимена. На думку авторів згаданих книг, важливими факторами, які відіграють ключову роль у нашому щасливому житті, є уміння бути задоволеним, щедрість, емоційна рівновага, уміння пробачати, віра в краще.

Яким би не був світ, що постійно змінюється і часто намагається вивести нас із рівноваги хворобами, війнами, економічною нестабільністю, стихійними лихами, ми маємо навчитися бути щасливими та зберігати душевну рівновагу.

Це можливо!

Календар подій

   1234
567891011
12 131415161718
19202122232425
262728293031