Головна Новини А чи не забули ви про новорічні та різдвяні книжки?

А чи не забули ви про новорічні та різдвяні книжки?

30.12.2021 12:08

Згадайте, коли востаннє ви брали до рук справжню книгу? Не смартфон із завантаженим електронним варіантом, а паперову? Нехай не зовсім екологічну, але таку ностальгічну книгу? Пропонуємо напередодні Нового року та Різдва згадати про звичку захоплюватися справжніми речами, а також меланхолічними спогадами із дитинства.

Відділ наукової інформації та бібліографії підготував для вас добірку із новорічних та різдвяних книжок, кожна з яких пронизана духом свята, щасливими та звично щемливими подіями, які можуть трапитися із кожним. Але тільки в тому випадку, якщо ви будете вірити у краще. 

Грін Д. Най сніжить : три романт. історії на свята / Джон Грін, Морін Джонсон, Лорін Міракл ; пер. з англ. Ганни Гнедкової. - Київ : КМ-БУКС, 2017. - 303 с. - (Бестселер New York Times).

Під обкладинкою цієї книги зібрано колективну працю трьох письменників (двох жінок – Морін Джонсон та Лорін Міракл, та чоловіка – Джона Ґріна). Хоча ці три історії незалежні одна від одної, але всі вони відбуваються в одному містечку, та в них присутні персонажі, які знайомі між собою та наче мереживна нитка вигулькують та переплітаються в різних історіях. Усі автори цієї збірки є талановитими переважно підлітковими письменниками, які об’єдналися для створення цього Різдвяного подарунку для своїх читачів.

Кожен читач чи читачка, не зважаючи на свій вік, знайдуть в цій книзі все те, що потребують серця і душі, особливо під час зимових свят. Ця збірка пронизана святковими чудесами, любов’ю, вдячністю та всім тим, що наповнює нас у цю зимову святкову пору. Об’єднав усі ці історії сильний снігопад, якого не бачила місцина півстоліття, та який прикрасив сторінки цієї книги своєю білизною та неповторними сніжинками. Читати далі.

Календар подій

     1 2
345 6 789
10111213141516
17 181920212223
24 252627282930
31