Головна Новини «Чорнобаївка: вчора, сьогодні, завтра»: презентація книги

«Чорнобаївка: вчора, сьогодні, завтра»: презентація книги

12.11.2018 11:17

На черговому засіданні клубу любителів історії «КЛІО» було презентовано книгу «Чорнобаївка: вчора, сьогодні, завтра». Автори книжки – Ольга Нестеренко, бібліотекарка та відома в Херсоні дописувачка статей до Вікіпедії, та Антон Костенко – кандидат історичних наук. Вони розповіли про те, як з'явилася ідея написання книги. Усе почалося з того, що Ольга написала у Вікіпедію статтю про своє рідне село – Чорнобаївку

А потім зрозуміла, що цей матеріал може послугувати основою для створення книги. До цього проекту приєднався історик Антон Костенко. На зустрічі він розповів цікаві факти з історії села, що знайшли відображення в книжці. 

Олексій Макієнко, голова Херсонської обласної спілки краєзнавців, зауважив, що такі видання є дуже цінними та унікальними. Адже історія кожного населеного пункту є складовою історії нашої великої Батьківщини. І такі книги зберігають пам'ять, культуру, імена людей. Хочеться, щоб таких книжок з історії населених пунктів Херсонщини було якомога більше!

На засіданні клубу були присутні студенти факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу ХДУ. Сподіваємося, що дана зустріч надихнула їх на дослідження історії рідних сіл та містечок.

Автори подарували примірник книжки «Чорнобаївка: вчора, сьогодні, завтра» нашій бібліотеці. Також всі охочі можуть її прочитати в електронному варіанті.

Дуже дякуємо усім, хто цінує наші зустрічі!

Любіть, шануйте, вивчайте та досліджуйте історію свого краю, бо це має важливе значення!

Календар подій

  1 234 5 6
789 10 111213
14151617181920
21222324252627
28293031