Головна Про відділ Проєкти відділу Клуб любителів історії "КЛІО" Засідання клубу любителів історії "КЛІО" Натолочилися на "Кліо": як весело підбити підсумки роботи за 2015 та спланувати майбутнє...

Натолочилися на "Кліо": як весело підбити підсумки роботи за 2015 та спланувати майбутнє...

В українців є давній звичай – збиратися гуртом для швидкого виконання великої за обсягом роботи для взаємодопомоги. Має цей звичай назву «толока». На неї скликають сусідів, родичів та товаришів. У толоці беруть участь добровільно й задарма, не потребуючи плати за свою працю. Також звичною справою є  завершення толоки народним гулянням – частуванням працівників, танцями і співами.
Така форма роботи стала до вподоби учасникам клубу любителів історії. Тому останнє у цьому році засідання – 28 (!) – було проведено у формі толоки.
Метою нашого зібрання було виконання спільної праці щодо висвітлення діяльності «Кліо» за рік.  Тому кліовці робили фотосушку – нанизували фотографії та згадували, з якого вони заходу. Все це викликало багато бурхливих емоцій. Також вирізали сніжинки і писали на них побажання один одному, клубу, бібліотеці на наступний рік. А ще ми створили «мішок ідей-2016». Цих ідей маємо 33 – кожна з них починається з літер українського алфавіту.
Виконавши цікаву і захоплюючи роботу, кліовці прийнялися за святкування – смакували смачний трав'яний чай, відгадували жартівливі загадки, брали участь у різних конкурсах, співали, танцювали. Отже, толока пройшла на славу!
Попереду кліовців чекають зимові канікули. А потім – нові плани, нові ідеї, нові враження…
Тож хто не приєднався до нашого клубу любителів історії – приходьте!
Не пожалкуєте!

Календар подій

123 4 5 67
8 9 10 11 121314
15161718192021
22232425262728
293031