Головна Про відділ Проєкти відділу Клуб любителів історії "КЛІО"

Клуб любителів історії "КЛІО"

Клуб любителів історії

Сьогодні публічні бібліотеки зазнають трансформацій, вони все більше перетворюються в центри дозвілля, місця зібрань за інтересами. Це стосується і Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара. Активна діяльність клубних об'єднань на її базі — яскраве свідчення того. Нині саме бібліотечні клуби значною мірою задовольняють потребу в спілкуванні однодумців, допомагають знаходити об'єктивні відповіді на актуальні запитання, тому очевидно, що в цього напряму бібліотечної діяльності є велике майбутнє.

На базі бібліотеки діє клуб любителів історії «Кліо». Мета його діяльності — вивчати історію України в контексті світової історії, залучаючи наявну в бібліотеці літературу, популяризувати історію рідного краю серед широких верств населення.
Робота Клубу стала можливою насамперед завдяки ресурсам бібліотеки – наявній джерельній базі, яка допомагає знаходити об'єктивні відповіді на запитання, а також технічному оснащенню, яке дозволяє проводити віртуальні майстер-класи, відео-конференції, переглядати документальні та художні фільми.

У своїй діяльності Клуб любителів історії «Кліо» використовує різні форми роботи, найпоширеніші серед них — бесіди та дискусії, вечори-реконструкції.
Особливою популярністю серед членів клубу «КЛІО» користуються засідання краєзнавчої тематики. Розібратися зі складними питаннями історії краю «кліовцям» допомагають почесні гості клубу – видатні краєзнавці-аматори, наукові співробітники музеїв, археологічної лабораторії, викладачі кафедри історії України та всесвітньої історії Херсонського державного університету.
Яскравою і неповторною сторінкою життя Клубу «Кліо» є виїзні засідання. Досліджувати краєзнавчу проблематику учасникам Клубу допомагають спільні поїздки в козацькі плавні, екскурсії в міський ботанічний сад і краєзнавчий музей.
Таким чином, Клуб любителів історії «Кліо» створює сприятливі умови для самореалізації та гармонійного розвитку своїх учасників, його діяльність спрямована на гуманізацію та демократизацію української спільноти.
Запрошуємо на засідання усіх охочих до цікавих і захоплюючих знань!

Зустрічі відбуваються онлайн щоп'ятниці о 18.30. Довідки за номером телефону :0993158133.

Календар подій

123 4 5 67
8 9 10 11 121314
15161718192021
22232425262728
293031