Головна Новини Уроки життєвої мудрості від Ніни Фіалко

Уроки життєвої мудрості від Ніни Фіалко

11.03.2023 09:16

Цього разу на «Літературні зустрічі з Гончарівкою», завітала письменниця Ніна Фіалко. Це саме її книги дуже полюбляють читачі та працівники Гончарівки.

Пані Ніна розповіла свою незвичайну творчу біографію. Руйнівна економічна криза 1990-х років змусила її  почати «жити по-новому»: щоб від безробіття не втратити сенс життя, пані Ніна спробувала написати автобіографічний роман. Її дорога до читача виявилася довгою, бо видавці не наважувалися вкладати гроші в «розкрутку пенсіонерки». Ніні Іванівні було тоді 60 років.
Лише після того, як перші три романи були надруковані власним коштом і отримали схвальну оцінку читачів, видавництво «НК – Богдан» запропонувало письменниці співпрацю. Сьогодні її творчий доробок становить 21 книгу. І нам приємно повідомити, що 8 березня у видавництві «НК – Богдан» побачила світ друга книга  роману «Повертайтесь журавлі додому», що має назву «Сила жіночої любові», в якій авторка майстерно відтворює атмосферу 2000 – 2014 років. Цей гостро-соціальний правдивий роман зацікавить багатьох прихильників творчості письменниці.

У своїх книгах Ніна Фіалко порушує різні соціальні проблеми, такі як закордонне заробітчанство, сурогатне материнство, конфлікти поколінь. Торкається письменниця також історичної тематики.

Усі присутні відчули велику розкіш спілкування з шановною Ніною Фіалко. Понад дві години роздумів про життєві речі, про важливість історії, про роль мови, про наше майбутнє… Слухаючи розповідь пані Ніни про її життя та творчість, можна було дійти до висновку, що про це можна написати захоплюючий роман. І, очевидно, такий твір з'явиться. Принаймні, мемуари про своє життя Ніна Фіалко пише.

Пані Ніно! Ми не перестаємо дивуватися Вашому таланту, умінням впливати на людей. Дякуємо Вам за мудрість, яку отримуємо і від читання Ваших книг, і від спілкування з Вами!

Здоров'я Вам міцного! Нових творів і вдячних відгуків читачів!

А ще для всіх читачів Гончарівки пані Ніна написала підбадьорливого листа.

Календар подій

      1 2
345 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 1819 20 212223
24252627282930