Весь світ крізь призму афоризмів

Весь світ крізь призму афоризмів

Вчиться насолоджуватися життям, - страждати воно саме навчить.
А. Рай

Афоризм – це маленький словесний шедевр, сплав розуму та краси, як він сам говорить про себе: «Афоризм – це фраза, обгризена до думки».
Тематика афористики (наука про афоризми) дуже різноманітна, і на ній лежить відбиток епохи, яка її породила, відображає характер історичних умов, в яких вона виникає і розвивається. Інколи вона висвітлює історичні питання, інколи має гострополітичний зміст, часто трактує етичні проблеми або торкається життєвих побутових ситуацій. Фактично вона охоплює усі сфери людського побуту та діяльності, суттєво впливає на них, а нерідко і на перебіг історичних подій.
Як і слова-професіоналізми, так і афоризми варто використовувати в тій сфері діяльності, яка найбільше відповідає його змісту.
Використання афоризмів робить життя цікавішим, не таким стандартним і вносить в нього свою «ложку дьогтю в бочку з медом».
Афоризми вчать думати і разом з тим говорити. Гранична економія слів, глибина семантики, яскрава образність, ─ все це робить афоризми стилістичними шедеврами, які, збагачуючи мистецтво риторики, стають діючими засобами в боротьбі з одноманітністю і сірістю людської мови.

Афоризми та крилаті вислови про книгу

Афоризми та крилаті вислови про бібліотеку та бібліографію

Афоризми та висловлювання про закон, державу, право

Афоризми про Україну

Афоризми про освіту і працю вчителя

Афоризми про науку

Афоризми про філософію

Афоризми про математику і математиків

Афоризми про здоров'я

Афоризми про їжу та харчування

Афоризми про кохання

Календар подій

123 4 5 67
8 9 10 11 121314
15161718192021
22232425262728
293031