Головна Новини Слово – крила, диво, у незнане зоряне політ. Через мову щиро і правдиво одкривається нам білий світ: випускний вечір слухачів курсів української мови в Херсоні

Слово – крила, диво, у незнане зоряне політ. Через мову щиро і правдиво одкривається нам білий світ: випускний вечір слухачів курсів української мови в Херсоні

12.06.2021 16:38

Уже восьмий рік у нашому місті, у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара, реалізується Всеукраїнський проєкт «Безкоштовні курси української мови».

Сьогодні цьогорічні слухачі курсів отримали сертифікати про поглиблене вивчення української мови.

Кожен сезон занять на курсах мови є особливим. У цьому навчальному році ми вчили граматику, намагалися долати мовний бар'єр і говорити українською. Говорили про все – українську кухню, рослини-символи нашої Батьківщини та їх цілющі властивості, фізичне і психологічне здоров’я людини, дискутували про сенс людського життя та складові щастя.

І ось настала врочиста мить отримання сертифікатів як показника результатів навчання. З привітальним словом до присутніх звернулася Анастасія Розлуцька – координаторка Всеукраїнського проєкту, волонтерка, громадська діячка. А викладачка курсів Лілія Віжічаніна вручила сертифікати випускникам.

Дуже дякуємо гостям заходу – поетці Альоні Мовчан та барду Віктору Ревенку за свято поетичного слова та української пісні.

А Іванна Братусь, психологиня, авторка-виконавиця пісень, провела чудовий майстер-клас зі співання колискових пісень та показала їхнє важливе значення для психологічного здоров'я дитини.

Свято вийшло незабутнім!

До зустрічей у новому навчальному році! Сподіваємося, він теж буде цікавим і плідним!

Календар подій

12 3 4 5 67
8 9 10 11 121314
15 161718192021
22 23 2425 26 2728
2930