Головна Новини Слов'янська жіночність Ольги Бринцевої: враження від відвідування персональної виставки херсонської художниці

Слов'янська жіночність Ольги Бринцевої: враження від відвідування персональної виставки херсонської художниці

13.03.2013 13:56

12 березня у Виставковому залі Херсонської Організації Спілки Художників України відбулося відкриття персональної виставки Ольги Бринцевої - майстра художнього текстилю та станкового живопису, учасниці численних всеукраїнських та міжнародних виставок.
Відвідавши цей захід, я в черговий раз переконалася в тому, як багато в Херсоні талановитих художників. Очі херсонців просто відпочивали на винуватиці свята. І це зрозуміло: Ольга Бринцева - напрочуд гармонійна людина. У ній органічно поєднується талант художника з м'якою жіночністю і витонченою красою.
Вона народилася в Херсоні. У 1986 році закінчила Московське художньо-промислове училище ім. М.І. Калініна. Після закінчення училища художниця заявила про себе як самобутній майстер гобелена; кілька років потому з'явилися її роботи в техніці батік. Останніми роками Ольга Бринцева працює в галузі олійного живопису.
Роботи художниці були представлені на виставках текстилю в Херсоні, Миколаєві, Одесі, Києві, Львові, Севастополі, Феодосії. Останніми роками географія виставок розширилася: Німеччина (2001), м. Ніцца, Франція (2011, 2012), Князівство Монако (2012), Кіпр. І цьому можна тільки порадіти. Адже роботи Ольги Бринцевої оповиті аурою любові до нашого південного степового краю. У них - звістка про його самобутню красу, дивовижну історію.
Хочеться відзначити атмосферу свята, що панувала на відкритті виставки. Тут було все - теплі слова колег по цеху, телевізійні камери, жива музика, море квітів і... святковий стіл.
А ще всіх гостей чекав сюрприз... У херсонському видавництві «Наддніпряночка» вийшов у світ прекрасний альбом Ольги Бринцевої «Гобелен. Батик. Живопись» (2013). У ньому представлені кращі роботи художниці, створені за період з 1995-го по 2012 рік. Високу оцінку майстерності Ольги Геннадіївни дав Народний художник України Володимир Чуприна в передмові до альбому. У нарисі наукового співробітника художнього музею ім. А. А. Шовкуненка Лілії Вольштейн подано мистецтвознавчий аналіз робіт О. Бринцевої. Поліграфічне виконання альбому заслуговує найвищої оцінки.
Альбом «Гобелен. Батик. Живопись» було презентовано на відкритті виставки. Причому бажаючі могли взяти його собі на пам'ять про цю подію. І навіть з автографом автора. Багатьом учасникам (в тому числі, і мені) пощастило. Тепер альбом прикрашає мою домашню бібліотеку. У будь-який момент я можу взяти його в руки, розкрити і опинитися в світі, де панують гармонія, спокій і краса.

Ольга Лянсберг

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031