Головна Новини "Хочемо, прагнемо, можемо...": підсумки другого Регіонального конкурса на краще методичне та бібліографічне видання Півдня України

"Хочемо, прагнемо, можемо...": підсумки другого Регіонального конкурса на краще методичне та бібліографічне видання Півдня України

25.10.2011 13:31

У вересні 2009 року Одеська національна ордена Дружби народів наукова бібліотека імені М. Горького провела перший Регіональний конкурс на краще методичне та бібліографічне видання публічних бібліотек Півдня України. Конкурс був спрямований на популяризацію фахових досягнень бібліографів та методистів публічних бібліотек. Враховуючи позитивні наслідки першого конкурсу – зацікавленість бібліотек регіону та рівень надісланих видань, ОННБ імені М. Горького оголосила другий Регіональний конкурс на краще методичне та бібліографічне видання 2010-2011 рр.
На конкурс надійшло 67 видань, із яких у Конкурсі взяли участь 59 методичних і бібліографічних видань. Решта – буклети та збірники статей, не відповідали вимогам конкурсу, і тому не розглядались членами журі.
 

За рішенням журі конкурсу

переможцями у номінації “Краще бібліографічне видання” стали:
1. Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.М. Горького за бібліографічні видання:
“Знаменні та пам’ятні дати Запоріжжя  на 2010 р.”
“Знаменні та пам’ятні дати Запоріжжя на 2011 р.”
2. Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гончара за бібліографічне видання “Сергей Сильванский – от Херсона до Москвы”

переможцем у номінації “Краще методичне видання” стала
Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського за методичне видання “Діяльність інформаційно-ресурсних центрів Кіровоградської області: бібліотечні проекти”

Крім того бібліотеки-учасниці отримали дипломи лауреатів за різними номінаціями:

Лауреат у номінації “Інноваційний підхід у створенні статистичної бази для аналізу бібліотечної справи в області”
Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гончара за аналітико-статистичні матеріали “Бібліотеки Херсонщини через призму паспортизації”

Лауреати у номінації “Популяризація читання”:
1. Компаніївська центральна районна бібліотека (Кіровоградська область) за бібліографічне видання “Нові книги”
2. Кримський республіканський заклад “Універсальна наукова бібліотека ім. І.Я. Франка” (м. Сімферополь) за бібліографічне видання “Чтение как вид речевой деятельности”
3. Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М. Бойченка за методичне видання “Популяризація книги. Вип. 19”

Лауреати у номінації “Популяризація сучасної української літератури”:
1. Гайворонська центральна районна бібліотека (Кіровоградська область) за бібліографічне видання “Нескорена душа Галини Берізки (до 90-річчя від дня народження)”
2. Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського за бібліографічне видання “Карби одвічних істин Олександра Жовни” : (до 50-річчя від дня народження)”

Лауреат у номінації “Соціальна робота бібліотеки з населенням”
Новоукраїнська центральна районна бібліотека (Кіровоградська область) за методичне видання “МММ – містечко майбутніх мам : цільова комплексна програма”

Лауреат у номінації “Творчий підхід до створення іміджу бібліотеки”
Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва за методичне видання “Остров сокровищ : портфолио”

Лауреат у номінації “Краще оформлення і дизайн”
Олександрійська центральна районна бібліотека ім. Д. Чижевського (Кіровоградська область) за бібліографічне видання “Професій багато є на світі, знайди покликання душі”

Лауреати у номінації “Моя мала батьківщина”:
1. Іллічівська центральна міська бібліотека ім. І. Рядченка (Одеська область) за бібліографічне видання “Іллічівськ 1973-2010 (Серія “Міста і містечка Одещини”)”
2. Ренійська центральна районна бібліотека (Одеська область) за бібліографічне видання “Туристическая карта Ренийского района”.

Лауреат у номінації “Інтернет-технології у роботі з читачем”
Одеська обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Маяковського за методичні видання: “Безпека в Інтернеті : методико-вебліографічні матеріали : (серія “Академія життя”)”; “Віртуальні книжкові виставки : методична скарбничка”

Лауреат у номінації  “Актуальність теми, оперативність її висвітлення”
Одеська обласна наукова універсальна бібліотека  ім. М. Грушевського за бібліографічне видання “Конституція України: еволюція і сучасність: до 15-ої річниці Конституції України. Вип. 2”

Ми дуже задоволені своїми результатами і чекаємо наступного конкурсу!

Коментарі

Nataliya
01.11.2011 13:42

Мои поздравления! Библиограф - это звучит гордо! Желаю новых горизонтов для достижения!

 
Ксения
25.10.2011 19:49

Дуже радію за Вас, Ольго Василівна! Ви справжній професіонал у своїй справі. Бажаю цікавих ідей для наступних покажчиків!!!

Напишіть свій коментар

Календар подій

   1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930