Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності
Головна Наш відділ Клуб "Дивослово" Засідання клубу "Дивослово" Безкоштовні курси української мови у Херсоні: перші підсумки діяльності

Безкоштовні курси української мови у Херсоні: перші підсумки діяльності

Уже відбулося п’яте заняття нового навчального сезону наших курcів. Воно було дещо визначальним: на попередніх заняттях ми вивчали тему «Іменник», особливості його відмінювання за родами, відмінками та відмінами, вчилися складати діалоги, переказували тексти, займалися перекладом, обмінювалися своїми читацькими вподобаннями. На цьому ж занятті слухачі писали першу контрольну роботу: диктант та виконання тестових завдань.
Крім того, дуже приємно спостерігати певні зміни, які є очевидними, незважаючи на невеликий час занять: дехто зі слухачів подолав психологічний бар'єр і почав читати україномовні книги, хтось під час попередніх занять відкрив для себе нових авторів сучасної української літератури і тепер ділиться досвідом від прочитаного з іншими. А як приємно слухати російськомовних слухачів курсів, які дуже старанно готуються до занять і так чудово роблять доповіді чи висловлюють на занятті свої думки українською мовою!
Заняття стало визначальним ще й тим, що на ньому ми розглядали цікаву серію нової української літератури – книги, відзначені премією «Коронація слова». З деякими з книг чи їх авторами слухачі були знайомі і вважають їх улюбленими (Люко Дашвар, Марія Матіос, Ірен Роздобудько), дехто вирішив скуштувати новинки літератури. Тому після закінчення заняття стояла черга за книгами (!). Це дуже приємно, і, як відзначають самі слухачі, корисно. Адже читання українською мовою не лише приносить душевну насолоду, але й збагачує словниковий запас, і, що не менш важливо, допомагає долати мовний бар'єр. На наступних заняттях слухачі залюбки ділитимуться враженнями від прочитаних книг.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

123 4 567
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
293031