Головна Новини «Бібліографічні новини» – це інформація з перших рук!

«Бібліографічні новини» – це інформація з перших рук!

21.09.2020 15:47

У середні віки жителі Венеції за перші рукописні листки з іноземною інформацією платили дрібною срібною монетою, яка називалася Gazetta. Звідси й пішла назва періодичного видання – ГАЗЕТА. А ось мешканцям Херсона 19 вересня в День міста пощастило більше: на вулиці Суворова вони могли отримати «Бібліографічні новини» абсолютно безкоштовно! Саме до цієї дати був запланований вихід у світ першого випуску газети, підготовленого відділом наукової інформації і бібліографії Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара.

Ідея випуску бібліотечної інформаційної та рекламно-іміджевої газети виношувалася вже давно. І ось ми тримаємо в руках «Бібліографічні новини». Як радісно, ​​коли задуми втілюються в життя!

Це видання орієнтоване, насамперед, на потенційних читачів бібліотеки: на тих, хто не має можливості з інтернету отримати інформацію про бібліотеку, її фонди, послуги, що надаються читачеві; а також на тих, для кого друкований варіант газети більш зручний і звичний, ніж електронний.

І ми не помилилися – «Бібліографічні новини» розійшлися дуже швидко!

На невеликому газетному аркуші формату А3 херсонці знайдуть багато корисної інформації про послуги, що надаються бібліотекою; анонси презентацій книг місцевих авторів і бібліографічних видань ХОУНБ ім. Олеся Гончара, які готуються до друку. Можливо, що розповідь про яскраве і насичене життя членів клубу любителів історії «КЛІО» примножить число бажаючих розкривати таємниці історії краю. А інформація про клуб «Дивослово» буде корисною для тих, хто мріє вивчати українську мову в колі однодумців. У газеті також опубліковано рекомендаційний список літератури з психології з нових надходжень до бібліотеки.

Читайте «Бібліографічні новини» – і ваше життя стане яскравим і насиченим!

Ольга Лянсберг

Календар подій

   1234
567 8 91011
121314151617 18
192021 22 23 24 25
2627 28 293031