Головна Новини «Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність»

«Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність»

04.09.2020 10:32

Бібліотека... Древня і вічно юна оселя людського розуму, це – цілий світ, відкритий кожному, хто любить книгу. Бібліотека – це величезний книжковий храм, джерело ідей, скарбниця думки, що освітлює нам стежку в майбутнє. Ряди книжкових полиць зберігають знання і віковий досвід людства, все життя Всесвіту зосереджено тут. Кожен із нас може отримати в бібліотеці душевний спокій, втіху в печалі, моральне оновлення і щастя.

Бібліотека – це не тільки книги. Це, перш за все, – колосальний концентрат спресованого часу, ніби поєднання тисячоліть людської думки, перенесеної  на папір, для життя в постійності, а не в плинності. Це – не просто сховище земної мудрості, а своєрідний рятівний острів, де кожен, відштовхнувши дешеві замани буднів і свят, пов’язує свою долю зі світом гострого розуму, радості відкриття, сили взаємозбагачення – світом цивілізованої культури.

Відділ наукової інформації та бібліографії підготував добірку віршів та висловлювань відомих людей про бібліотеку.

Завітайте до нашої книгозбірні, адже у нас ви можете знайти безліч цікавих та пізнавальних книжок, ознайомитися з новими надходження літератури та періодичних видань. А ще в нас проводять засідання різноманітні клуби, курси, майстер-класи та багато іншого.

Можливості сучасної бібліотеки безмежні. Приходьте і ми вас приємно здивуємо!

Календар подій

  1 2 345
6 789101112
1314 15 16171819
20 21 22 23 24 25 26
27 282930