Головна Новини На початку було Слово…

На початку було Слово…

12.08.2019 13:44

«Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос
більш нічого.
А серце б’ється
ожива,
Як їх почує!.. Знать, од бога
І голос той, і ті слова
Ідуть меж люди!»
    Тарас Шевченко

Слово може зцілити, болюче ранити, або навіть… вбити. Слово здатне надихати на великі звершення, змінювати хід історії, сприяти перевороту мислення не тільки звичайних людей, а й урядів і політиків.

Фонд відділу наукової інформації та бібілографії нещодавно поповнився новою книгою «Промови, що змінили світ» (Київ, 2019), яка об'єднує понад 50 публічних виступів різних історичних діячів і політиків. 

Це промови найвидатніших персон – Мойсея, Ісуса, Мухаммеда, Єлизавети I, Джорджа Вашингтона, Авраама Лінкольна, Михайла Грушевського, Адольфа Гітлера, Йосипа Сталіна, Вінстона Черчілля, Махатми Ґанді, Джона Кеннеді, Мартіна Лютера Кінґа, Рональда Рейґана, Михайла Горбачова, Барака Обами та інших. Кожна промова супроводжується нарисом, що висвітлює історичні події, коли її було виголошено та біографічною довідкою про оратора. Незалежно від того, ким промови виголошувались, можна знайти слова і думки, які не залишать нас байдужими.

Укладач цього видання, британський історик і письменник Саймон Себаг-Монтефіоре, виділяє ключові моменти історії людства і розкриває їх значення через думки лідерів – людей, які визначали словом і ділом вектор подальшого розвитку.

Книга буде корисною не тільки тим, кому цікава всесвітня історія та риторика, а й керівникам, перед якими стоїть завдання надихати й вести за собою.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться видатними зразками публічних виступів, завітати до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара для знайомства з книгою «Промови, що змінили світ».

Календар подій

     12
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31