Головна Новини "Всі, для кого Україна дорожча за життя": онлайн-захід з нагоди відзначення Дня Героїв України

"Всі, для кого Україна дорожча за життя": онлайн-захід з нагоди відзначення Дня Героїв України

23.05.2023 14:19

23 травня українці відзначають  День Героїв – щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття.

Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи  й захищали рідну землю. Вони ставали до лав руських дружин великого князя Святослава і короля Данила, козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи та Івана Виговського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, а також Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії.

Сьогодні ж це свято всіх захисників України від російської орди.

У цей важливий день працівники Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара провели для херсонської молоді онлайн-захід «Всі, для кого Україна дорожча за життя». Учасники заходу дізналися історію свята, разом пригадали славних героїв часів Київської Русі, Козаччини, подій Революції 1917-1920 років, Революції Гідності, і, звісно ж, не оминули сучасних героїв. Усі залюбки ділилися думками, хто для них є справжнім героєм чи героїнею, розповідали про своїх рідних, друзів, сусідів, відомих зірок, якими захоплюються як справжніми героями.

Ми розуміємо, що нині дуже важливо виховувати шанобливе ставлення до кожного героя, хто своїми вчинками – великими чи маленькими – допомагає зберегти наше життя та свободу нашої неньки України.

Висловлюємо велику вдячність та повагу усім Захисникам, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни. Щиро дякуємо кожному з Вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок.

Ми всі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернеться до рідних домівок. Вони назавжди залишаться в наших серцях.

Землю мою захищено.
Вкрадене відвойовано.
Ворога в попіл знищено.
Спокій наш гарантовано
Доблесними солдатами.
Лицарями незламними.
Хлопцями та дівчатами.
Захисниками славними.
Жили вони звичайними,
Просто людськими долями.
Стали національними
Воїнами-героями.
Шана на віки вічні їм!
Честь і хвала нескореним!
Слава полеглим і живим!
Схилимо, браття, голови!
                       Сергій Мостюк

Календар подій

      1 2
345 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 1819 20 21 22 23
24252627282930