Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Говорити українською у Херсоні – це модно!

Говорити українською у Херсоні – це модно!

06.10.2016 13:07

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара відбулося перше заняття для нових слухачів «Безкоштовних курсів української мови».
Даний проект реалізується у місті Херсоні вже четвертий рік поспіль, і охочих з кожним роком стає все більше. 2016 рік став рекордним – на курси записалося більше 40 охочих. А відвідали перше заняття 26 осіб віком від 9 до 67 років. Серед нових слухачів – переважно державні службовці, які записалися на курси для того, щоб мати змогу більш вільно володіти державною мовою, нагадати собі основні правила граматики. Є також викладач університету, вихователь дитсадка, бухгалтер та економіст, юрист і нотаріус, і навіть медична сестра. Дуже приємно, що постійно зростає кількість молоді – це і учні шкіл, і студенти. У кожного – свої мотиви вивчення мови. Але всі прагнуть одного – вільно та грамотно спілкуватися мовою держави, у якій ми живемо.
Відкривала початок навчального сезону координатор Всеукраїнського проекту «Безкоштовні курси української мови» Анастасія Розлуцька, яка побажала слухачам плідної роботи і приємних вражень від навчання. Пані Анастасія ніколи не приїздить без подарунків. І цього разу вона привезла новинки сучасної української літератури, серед яких – «Коштовніше за золото» Христини Козловської, «Радість контакту. Розмови з Тарасом Прохаськом», «Тут похований фантомас» Юрія Андруховича, збірка оповідань «Теревені аж до ранку» та інші.
Координатор проекту у Херсоні Олександр Базилєв розповів про ідею виникнення проекту на теренах Херсона та особливості його реалізації.
Минулорічні випускники курсів, тепер – активні учасники розмовного клубу «Дивослово», поділилися власним досвідом навчання та успіхами, яких досягли.
Перша тема заняття була актуальною для всіх – «Практичні поради для тих, хто хоче говорити українською».
Бажаючих вивчати українську багато, тому  слухачів було поділено на дві групи. Заняття в першій групі відбудеться вже в суботу, 8 жовтня об 11:30. Якщо хтось ще не потрапив на курси – маєте змогу приєднатися.

Прикрась своє життя українською!

Календар подій

123 4 567
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
293031