Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності

Херсон вивчає солов'їну...

На черговому занятті з української мови, що відбулося 22 листопада, ми попрацювали дуже плідно: писали диктант, перекладали текст, читали діалог "Зустріч друзів", ділилися враженнями, що цікавого трапилося з нами за останній тиждень. Також згадали ознаки офіційно-ділового стилю та зачитували написані вдома автобіографії. На занятті була розглянута дуже важлива тема ділового спілкування – офіційне листування.
Родзинкою усіх наших занять є детальне знайомство з українською класичною літературою. На цей раз увага присутніх була звернена на життя і творчість видатного українського філософа, поета Григорія Сковороду. Ми прочитали кілька його цікавих байок: «Чиж і щиглик», «Орел та сорока», «Голова і тулуб», «Мурашка та свиня», «Орел та черепаха», «Дві курки». Але на цьому не скінчилося: вдома слухачі курсів писатимуть твір про ідею «сродної праці» Григорія  Сковороди, а Федір Яровий виступив з ініціативою підготувати розповідь про особисте життя філософа.
Приємно, що вперше на наших заняттях були не тільки херсонці, але і переселенці з Луганська, які планують вивчати українську мову цілою групою.
Тож нехай українське слово і далі живе, процвітає, а мешканці нашого міста  вдосконалюють своє спілкування солов’їною мовою!

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

123 4 567
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
293031