Головна Новини "Хто володіє ароматом, той володіє серцями людей…"

"Хто володіє ароматом, той володіє серцями людей…"

26.03.2019 13:32

Кожен з нас погодиться, що парфуми відіграють важливу роль у житті людей. Будь-яка подія нашого життя має ароматичну складову. Тому грамотно підібраний аромат здатний впливати на неї. І хоча нюх займає не перше місце в ієрархії наших відчуттів, багато рішень приймаються нашою підсвідомістю саме завдяки йому. Нюхові центри в людському мозку знаходяться поруч з центрами пам'яті, тому ми так добре запам'ятовуємо моменти, пов'язані з запахами. 

Аромати подібні музиці: коли ми хочемо їх зрозуміти, ми не принюхуємося, а саме прислухаємося. Все, що ми нюхаємо – це звичайні запахи, а те, що хочемо почути – вже аромати.  Музика та парфумерія дуже близькі за своєю дією на людину. Відомий композитор Олександр Скрябін хотів написати ароматичну симфонію: музичний твір, за мотивами якого будуть створені ті чи інші аромати. Наприклад, в ноті ля першої октави він чув аромат бергамоту, а в ре другий – відгомони фіалки. Кожен аромат повинен мати характер або впізнаваність: парфум повинен доповнювати образ людини. Цей образ повинен бути витонченим або динамічним. Аромат повинен розкриватися поступово, з часом виявляючи різні ноти, при цьому зберігаючи одну основну мелодію. Але цю симфонію він так і не написав.

Саме парфумам та їх значенню у нашому житті, а також порадам, як краще їх дібрати, було присвячено засідання клубу-антистрес «Веселка». А ділилися «ароматними секретами» гостя клубу житомирянка Лілія Піхлер – спеціаліст-нутріціолог, організаторка Всеукраїнської школи здоров'я у містах Київ, Житомир, Львів та он-лайн уроків здоров’я. Вона розповіла багато цікавинок про те, як парфуми впливають на наше життя, як утворюються аромати, що таке піраміда ароматів, як правильно їх наносити та багато іншого.

А далі була дегустація п’ятьох парфумів  відомої німецької фірми LR та роздача подарунків.

Це було дійсно ароматне свято, яке принесло багато насолоди і натхнення.

Календар подій

      1
23 4 5678
9 101112 13 1415
1617 18 19202122
23 24 25 26272829
30