Клуб любителів історії відсвяткував 1 рік: нам є що згадати!

26 квітня 2012 року на базі інформаційно-бібліографічного відділу при Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара відбулося перше засідання Клубу любителів історії. На тому ж першому засідання колегіально було вирішено назвати клуб іменем покровительки історії – «Кліо».
З того часу вже минув рік, як «Кліо» збирає усіх небайдужих до історії.
Метою даного об'єднання було детально, цікаво, у різних форматах вивчати історичні теми, які були цікавими для учасників Клубу.
За цей, хоча не досить великий, проте вже значимий проміжок часу, Клуб любителів історії має певні успіхи.
Так, на наших засіданнях були розглянуті такі цікаві теми, як «Козацькі пісні: тематика, зміст, особливості». «Псевдонаука сьогодні: неусвідомлена небезпека», «Гіркий хліб остарбайтерства», «Походження новорічних та різдвяних свят у світлі історичних джерел», «Магічна сила Великодня»: походження свята воскресіння Ісуса Христа, «Сучасна діяльність українських музеїв», окремі питання місцевої історії та багато іншого.
Клуб любителів історії практикує різні форми роботи: перегляд фільмів, відеосюжетів з подальшим їх обговоренням, дискусії (мабуть, сама улюблена і поширена форма роботи нашого Клубу), виїзні засідання (до музею, у гості до українського художника С. В. Михайленка).
Але яким би не був формат наших зустрічей, завжди на нашому столі присутні книги – незмінні наші помічники, які надають значущості нашим засіданням, дозволяють критично, компетентно підходити до розгляду будь-якого питання.
Вміє «Кліо» і відпочивати. До речі, такі вечори відпочинку сприяють відродженню таких чудових українських традицій, як українські вечорниці, народні ігри, пісні, танці.
Так, на козацькій вечірці-караоке ми не лише теоретично ближче познайомилися з особливостями українських козацьких пісень, але й співали їх.
Під час проведення українських вечорниць ми згадали кращі традиції відпочинку української молоді: куштували традиційні українські страви, розповідали веселі історії, розігрували сценки, грали в народні ігри, співали, танцювали. А під час нашого засідання «Фітобар «Калинка-малинка» ми мали змогу більше дізнатися, чому ті чи інші рослини вважаються символами України, про їх цілющі властивості, а також  покуштувати їх.
Таким насиченим і цікавим є життя учасників Клубу любителів історії, які так серйозно, неупереджено, іноді весело залучаються до вивчення історії.
25 квітня 2013 року ми зібралися разом для того, щоб згадати краще, що з нами відбувалося протягом року, підвести певні підсумки, поставити завдання на наступний рік.
Сподіваємося, що робота нашого Клубу і надалі буде такою ж насиченою, змістовною, цікавою і запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нас.  

Коментарі

Елена
17.11.2013 18:44

Творчих успіхів та критичного аналізу матеріалу

 

 

 
Мальва
07.05.2013 07:54

Вітаю!!! Натхнення всім любителям історії! Так тримати!!!

Напишіть свій коментар

Календар подій

123 4 5 67
8 9 10 11 121314
15161718192021
22232425262728
293031