Головна Новини Комфортне життя в режимі онлайн

Комфортне життя в режимі онлайн

11.02.2021 16:36

У Херсонській обласній універсальній наукові бібліотеці імені Олеся Гончара реалізовується важливий проєкт – «Школа інформаційного комфорту». Мета цього просвітницького проєкту полягає в тому, аби зробити користувачів книгозбірні та всіх охочих компетентними в питаннях користування різноманітними сервісами мережі «Інтернет» та попередити про загрози, які існують, коли ми ділимося своєю конфіденційною інформацією з різноманітними компаніями чи окремими особами.

Для молоді Херсонського вищого професійного комерційного училища в рамках даного проєкту  було проведено комплексний захід, у ході якого було висвітлено важливі питання.

Тетяна Донченко, завідуюча відділом документів іноземними мовами, розповіла про те, якою конфіденційною інформацією та з ким не можна ділитися; надала конкретні рекомендації, як зробити життя в соціальних мережах більш безпечним.

Завідуюча відділом електронної бібліотеки Оксана Золотухіна акцентувала увагу на такому важливому питанні, як «Мова в інтернеті – твоє обличчя», наголосивши на важливості дотримуватися мовленнєвого етикету при спілкуванні в режимі онлайн.

Лілія Віжічаніна, завідуюча відділом наукової інформації та бібліографії, викладачка курсів української мови, висвітлила, як новий український правопис закріпив написання слів, пов'язаних із назвами сайтів, соціальних мереж, електронних пошт,  назв одиниць вимірювання кількості інформації.

Упевнені, що надана молоді інформації попередить їх від багатьох неприємностей, пов'язаних із використанням своїх та чужих особистих даних, та спонукатиме дотримуватися норм мовленнєвого етикету в мережі.

Календар подій

1 2 3456 7
8 910 11 121314
151617 18 19 20 21
22 23 24 25 262728