Головна Новини Місто зустрічі – Київ…

Місто зустрічі – Київ…

24.10.2019 14:00

22-23 жовтня Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого гостинно відкрила двері для бібліографів з усієї України, які взяли участь у семінарі «Основні напрями бібліографічної роботи: теорія і практика». Цей чудовий та змістовний захід, що відбувався в такому форматі вже втретє,  передбачав лекції, консультації, обмін досвідом та презентацію низки бібліографічних покажчиків із різних бібліотек України. І хочеться сказати, що праця наших колег просто вражає: наскільки вона плідна та унікальна! Недарма побутує думка, що бібліографи – особливі люди, бо своєю діяльністю виконують важливу роль у збереженні нації. Скільки цікавих бібліографічних покажчиків створено лише за два останні роки! Їхня тематика надзвичайно різноманітна: історія козацтва, Українська національна революція 1917-1920 років, бій під Крутами, сучасний дискурс Другої світової війни, АТО, територіальні громади, інклюзивна освіта, екологія і суспільство, побутові відходи, упаковка в Україні, «бурштинова» проблема, сучасні українські письменники, переможці літературних премій тощо. 

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара теж представила свій каталог місцевих видань «Надруковано в Херсоні» (укладач Лянсберг О.В.), що побачив світ у 2018 році і який, до речі,  є переможцем Регіонального конкурсу на краще бібліографічне видання публічних бібліотек Півдня України 2018-2019 років.

Велике практичне значення мали консультації з тем «Бібліотеки в соціальних мережах: огляд присутності, ефективність комунікації» від Олени Кислової, завідувача сектору бібліотечної реклами Національної бібліотеки України для дітей, а також «Сервіси для створення презентацій» від Надії Прокопенко, головного бібліотекаря науково-методичного відділу Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

Такі зустрічі, насичені новою інформацією та ідеями, а також спілкуванням із колегами-однодумцями, є рушійною силою для майбутніх творчих звершень.

Дякуємо науково-бібліографічному відділу Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого за організацію заходу та з нетерпінням чекатимемо на нові зустрічі у стінах цієї гостинної книгозбірні.

Календар подій

      1
2 34 5 6 7 8
9 10 11 12 131415
16171819202122
23 24 2526272829
3031