Головна Новини Поетичний вечір Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка

Поетичний вечір Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка

19.07.2021 13:34

Спекотний липневий вечір може стати неповторним та незабутнім, якщо провести його в колі друзів та талановитих гостей. У цьому переконалися учасники клубу «Дивослово», які відвідали поетичний вечір поетів Сергія Пантюка та Тетяни Шептицької.

Ця зустріч запам’яталася всім присутнім не лише незвичайною атмосферою, адже відбувалася на прогулянковому катері на річці, але й можливістю послухати читання віршів у виконанні авторів.

Тетяна Шептицька, поетка, перекладачка, під час зустрічі презентувала свою поетичну збірку «П’яні персики». Ця настроєво-філософська поезія, написана верлібром і традиційно – у силаботонічному ритмі, – має чотири розділи: «Кінцесвіття»: (громадянська лірика); «Крутовир'я» (урбаністична поезія), «Розкошування» (інтимна лірика); «Чужовир'я» – переклади з польської. 

Сергій Пантюк, поет, перекладач, журналіст, видавець, громадський діяч, розповів присутнім про свої книжки – а їх у нього повне розмаїття – вірші та казки для дітей, поетичні збірки, новели й оповіді. Усіх присутніх – як дітей, так і дорослих – вразила «Абетка грибничка» Сергія Пантюка. Уславлений грибник смаковито й поетично в своїй книжці ділиться багатьма таємницями «тихого полювання».

Не менш цікавою для дорослих стала і презентована паном Сергієм книжка для дітей «Емоджинаріум, або Подорож у світ почуттів», написана у співавторстві з Марією Івановою. Це книжка-зошит, у якій літературні тексти поєднуються із завданнями на розвиток дрібної моторики, логічного та креативного мислення, що сприятиме формуванню емоційного інтелекту. У кожному розділі є по-справжньому захопливі вірші, скоромовки, приказки, цікаві історії й тематичні завдання для спільних ігор і творчості.    

Дивував пан Сергій і своєю майстерністю в жанрі новели та оповідання, що ввійшли в його збірку «Книжка в дорогу». Її невеличкий формат, який дуже зручний для мандрівок, гарантовано забезпечить позитивними емоціями.  А наостанок він прочитав життєствердні фрагменти поезій зі своєї збірки «Про100 вірші. Емоції та стани». Ця книга − про Україну, Поезію, Кохання і про покликання бути Поетом.

Створити по-справжньому ліричний настрій на поетичному вечорі допомогли добрі друзі клубу «Дивослово» – поетка Альона Мовчан та бард Віктор Ревенко.

Це був чудовий, сповнений лише приємними враженнями вечір, який запам’ятається надовго усім присутнім. 

Календар подій

   1 2 345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031