Головна Новини Рідну мову знати круто!

Рідну мову знати круто!

21.02.2024 16:27

Наша Гончарівка завжди була осередком популяризації української мови й культури. Вона дбає як про потреби дорослих, так і діток у задоволенні знань з української.

Саме тому в День рідної мови для херсонських діток було проведено два заходи, які дозволили їм перевірити свої знання з української мови.

Флешмоб для старшокласників мав назву «Мандруємо українськими Карпатами». У День рідної мови для учнів 8-9 класів було проведено квест «Мандрівка Карпатами».

Діти вирушили в цікаву та пізнавальну гру-мандрівку мальовничими Карпатами. Треба було виконати різноманітні завдання та отримати за них… діаманти, які ми складали в мішечок. Діти виправляли помилки в написанні слів, мандрували «Долиною фразеологізмів», шукали українські відповідники англіцизмам.

Звісно, не обійшлося й без синонімів. І наостанок був «важкуватий» гірський хребет ребусів. Завдання діток полягало в тому, щоб розгадати ребуси та дізнатися слова, які важко вимовляти іноземцям.

Учасники заходу назбирали повний мішечок діамантів, які символізували їхні знання з рідної української мови.

А для діток середнього шкільного віку  було проведено пізнавальний захід "Рідну мову знати круто!". Учні працювали редакторами, відгадували фразеологізми, «чистили» мову від кальок, і читали справжні українські скоромовки. Із завзятими дітками захід відбувся на одному подиху!

Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. А наші заходи нагадю, за яким наше майбутнє, що, оберігаючи мову, ми зберігаємо али юному поколіннУкраїну!

Календар подій

1 2 3 4 567
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18192021
22232425262728
2930