Правові ресурси Інтернет

Правові ресурси Інтернет: реком. вебліогр. покажч. / ХОУНБ ім. Олеся Гончара; уклад. Т. С. Федько; відп. ред. Л. І. Зелена. – Херсон, 2010. – 36 с.

Інтеграція України в світове співтовариство як рівноправного партнера потребує кардинального реформування владного механізму з переглядом принципів, насамперед, у сфері правотворення та правозастосування.
Нині у вітчизняній юридичній науці проходять інтенсивні якісні перетворення, які обумовлені зміною характеру соціальних відносин в Україні. Зміни в Україні знаходять свій вияв в розвитку законодавства на якісно нових принципах соціальної справедливості, розширенні сфери застосування права та його реалізації.
За допомогою електронної мережі Інтернет можна вирішувати як професійні, так і особисті завдання з правових питань. Інтернет дає змогу бути в курсі розгляду законопроектів органами влади,  знаходити розгляд справ певної категорії на рівні регіону, обговорювати свої правові позиції з колегами та ін.
Сьогодні існує велике різноманіття юридичних сайтів як вітчизняного, так і іноземного походження. В даному покажчику представлені найбільш відомі юридичні сайти України.
Слід пам'ятати, що веб-адреси можуть змінюватися, або перестають існувати. Представлені на сайті документи не завжди відповідають друкарським, а деякі електронні видання не мають друкарських аналогів.
Матеріал у покажчику систематизовано в п’ятьох  розділах.
До розділу „Органи державної влади  і управління України.” увійшли сайти Верховної Ради України, Президента України, Кабінету міністрів та ін. До другого – „Інформаційно-юридичні сайти”, які надають необхідну інформацію з правових питань. Третій - „Юридична наука на сторінках Інтернет” - висвітлює стан та перспективи розвитку юридичної науки в Україні. Адреси сайтів юридичних та адвокатських компаній, які надають віртуальні послуги в Інтернет зібрані в розділі „Юридичні послуги в Інтернет”.
Для студентів і викладачів буде цікавим розділ «На допомогу вивчаючим правові науки», де можна знайти в електронному вигляді підручники, монографії, тексти дисертацій.
Рекомендаційний вебліографічний  покажчик адресований правознавцям, викладачам, студентам, вивчаючим юридичні науки, а також всім, хто вирішує свої правові питання за допомогою Інтернет.
Підбір матеріалу до покажчика закінчено у грудні 2010 року.

Календарь событий

    123
4 5 6 7 8910
11121314 15 16 17
181920 21 222324
25 26 27 28 29 30