Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності

Правові ресурси 1

1. ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І УПРАВЛІННЯ


Верховна Рада України
http://zakon1.rada.gov.ua
http://ww.portal.rada.gov.ua

На сторінках сайтів розміщено такі розділи: Законодавство України; Законотворча діяльність; Пленарні засідання; Народні депутати України: Комітети Верховної Ради; Депутатські фракції та групи; Тимчасові комісії; Інформаційний сервер Верховної Ради; Дирекція телерадіопрограм Верховної Ради; Міжнародна діяльність; Бібліотечно-бібліографічні ресурси; Довідкова інформація; Україна. Адміністративно-територіальний устрій.
Тут можна дістати інформацію про закони та підзаконні нормативно-правові акти, міжнародні угоди та нові надходження в законодавстві. Головна сторінка сайту „Законодавство України” пропонує універсальний пошук, який дозволяє швидко знайти документи як за реквізитами, так i за контекстом.

Президент України
http://www.president.gov.ua

Офіційне представництво Президента України. На сайті розміщена інформація про роботу Секретаріату Президента, Ради національної безпеки та оборони, щоденно розміщується інформація про роботу Президента зі ЗМІ, а також графік Президента і офіційні документи.

Урядовий портал
http://www.kmu.gov.ua

Урядовий портал. Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України, на якому можна ознайомитися з діяльністю Уряду України: органів влади, Кабінету Міністрів, антикорупційною політикою, робочим графіком Прем’єр-міністра, новинами діяльності міністерств і відомств, нормативно-правовими актами. На сторінках розміщено тематичні матеріали про Україну: Державна символіка; Конституція України; Гімн України; релігійні віросповідання; традиції та обряди; видатні діячі та інш. Також ви можете ознайомитися з історією Урядів України: Уряди Центральної Ради; Української держави; Криму; Карпатської України та інш.

Генеральна прокуратура України
http://www.gpu.gov.ua

Офіційний Інтернет-портал надає інформацію про роботу Генеральної прокуратури України: структура, міжнародна діяльність, завдання і функції.

Центральна виборча комісія України
http://www.cvk.gov.ua

Центральна виборча комісія України виконує свою високу місію і безпосереднє завдання - забезпечити реалізацію та захист конституційних виборчих прав громадян України і прав на участь у референдумах, суверенного права Українського народу на виявлення своєї волі. Вміщені на сайті матеріали допоможуть усім - організаторам виборів, кандидатам, офіційним спостерігачам, представникам засобів масової інформації, зрештою самим виборцям.

Конституційний Суд України
http://www.ccu.gov.ua

Офіційний веб-сайт Конституційного Суду України.
На сайті розміщена інформація про роботу Конституційного Суду України. Тут можна найти правові документи, акти Суду, інформацію для громадян, а також друкований орган „Вісник Конституційного Суду України” в електронному варіанті. Пошук здійснюється і по ключовому слову, і по номеру документа.

Верховний Суд України
http://www.scourt.gov.ua

На веб-сайті можна знайти інформацію про судову гілку державної влади України, більше дізнатися щодо діяльності Верховного Суду України, отримати доступ до останніх рішень органів судової влади та чинного законодавства України, судової практики тощо.
Окремий, дуже важливий, розділ «Суддівське самоврядування», у якому судді і працівники апаратів Верховного Суду та інших судів, зможуть отримати інформацію щодо діяльності і рішень органів суддівського самоврядування.

Вищий господарський суд України
http://www.arbitr.gov.ua

Офіційний веб-сайт. Цей сайт дає відомості про роботу, систему та судову практику Вищого господарського суду України. Тут ви знайдете інформацію про рух справ у господарських судах, звіт про використання бюджетних коштів, про державні закупівлі та графік прийому громадян керівництвом Вищого господарського суду України.

Вищий адміністративний суд України
http://vasu.gov.ua

На цій веб-сторінці ви знайдете чимало цікавої та корисної інформації про нову для України адміністративну юстицію, судову практику адміністративних судів, узагальнюючу, методичну, міжнародну діяльність Вищого адміністративного суду України.
На сайті ВАСУ надається потрібна інформація, а за допомогою таких розділів як «Запитання-відповідь», «Громадська приймальня» реагуватимуть на ваші побажання щодо розширення тематики сайту та вдосконалення його змістовного наповнення.

Єдиний Державний реєстр судових рішень
http://www.reyestr.court.gov.ua/

Єдиний державний реєстр судових рішень (Реєстр) - автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень.
Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України відповідно до Закону України «Про доступ до судових рішень» від 22.12.2005 року № 3262-IV.
База даних Реєстру (БД) містить інформацію довідкового характеру.

Міністерство внутрішніх справ України
http://www.mvs.gov.ua

На сайті розміщено інформацію про історію та сучасну діяльність Міністерства внутрішніх справ України. Серед рубрик: Нормативна база, Новини МВС, також на сайті працює Інтернет-приймальня - Як подати письмове звернення, Графік особистого прийому керівництвом МВС України, Результати розгляду звернень громадян.

Міністерство палива та енергетики
http://mpe.energy.gov.ua

Інформація про міністерство, підвідомчі підприємства, структура. Матеріали з питань енергетики, вугільної, нафтогазової промисловості. Новини ТЕК України. Нормативні документи.

Міністерство охорони навколишнього природного середовища України
http://www.menr.gov.ua

Офіційний сайт Міністерства охорони навколишнього природного середовища України. Працівники сайту намагаються бути складовою частиною урядового порталу органів виконавчої влади; забезпечити  поширення екологічної інформації; забезпечити інформаційну взаємодію підрозділів; забезпечити необхідний зворотний зв'язок між державними органами і населенням.

Міністерство фінансів України
http://www.minfin.gov.ua

Сайт Міністерства фінансів України являється офіційним джерелом інформації про фінансове законодавство, законопроекти, державні цінні папери, міжнародне співробітництво, методологію бухгалтерського обліку  та державну фінансову політику в Україні.

Державне казначейство України
http://treasury.gov.ua

На сайті Державного казначейства України розміщується оперативне та докладне інформування громадян про стан державних фінансів.

Міністерство праці та соціальної політики України
http://www.msp.gov.ua
Офіційний сайт Міністерства праці та соціальної політики України. На карті сайту Ви знайдете інформацію про керівництво, органи та установи в складі Мінпраці та сфери його управління, Державні підприємства, Навчальні заклади та НДІ, Санаторії, Соціальне страхування, Моніторинг, Фонди соціального страхування, Нормативно-правова база, Коментарi фахiвцiв, Електронна приймальня, а також можете скористатися даними про громадські соціальні організації України, такі як: „Українське товариство глухих”, Українське товариство сліпих”, „Союз організацій інвалідів України”, „Фонд соціальних інвестицій” та інш.

Пенсійний фонд України
http://www.pfu.gov.ua/ 

Інформація про пенсійне законодавство, форум, на якому можна поспілкуватись та отримати відповіді на запитання, інформація для регіонів, аналітичні матеріали.

Фонд державного майна України
http://www.spfu.gov.ua  

Розміщено інформацію про приватизацію та можливості інвестування в Україні. Процеси приватизації, продаж об'єктів, законодавство, інформація про фонд тощо.

Державна податкова адміністрація України
http://www.sta.gov.ua

Сайт ДПА України.  Інформація про організацію, історична довідка, текст Податкового кодексу України, збірник нормативних актів. Також розміщено розділи: Структура ДПА, керівництво, система оподаткування в Україні, податкове законодавство, довідник податкових інспекцій, тощо.

Державна міграційна служба України
http://dmsu.gov.ua

Офіційний сайт має розділи: Громадянство. Паспорт громадянина України. Закордонний паспорт. Імміграція. Також є інформація про Державну міграційну службу, її територіальні органи та підрозділи.

Українська нотаріальна палата
http://npu.in.ua
Сайт пропонує інформацію про діяльність Української нотаріальної палати. Розглядаються питання законодавства про нотаріат, розміщено матеріали семінарів і конференцій, працює колонка „питання-відповідь”.

Інформаційно-довідкова система „Банкрутство”
http://www.bankrut.gov.ua

Основним завданням сайту є надання інформації про підприємства щодо яких порушено справу про банкрутство та стан проходження цих справ. Інформація в базі даних поновлюється щоденно.
Вхід зареєстрованому користувачу - в цьому розділі зареєстровані користувачі мають можливість перевірити чи не порушено справу про банкрутство по будь-якому підприємству, здійснити пошук за назвою підприємства, пошук за атрибутами справи та її поточним станом.  Нормативні акти - цей розділ присвячений нормативним актам України, що стосуються питань банкрутства.

Головне контрольно-ревізійне управління України
http://www.dkrs.gov.ua

На сайті розміщено інформацію про структуру та діяльність Державної контрольно-ревізійної служби в Україні, яка здійснює незалежний внутрішній фінансовий контроль від імені виконавчої гілки влади. Також Ви можете знайти „Кодекс етики працівників ДКРС”.

Департамент ДАІ МВС України
http://www.sai.gov.ua

Питання присвячені автомобілям, дорогам, взаємовідносинам співробітників ДАІ й учасників дорожнього руху, документи, пов'язані з вищевказаним, законодавча база, історія ДАІ, корисна інформація.

Державний комітет статистики України
http://www.ukrstat.gov.ua

Офіційний сайт Державного комітету статистики України. На сайті містяться макроекономічні статистичні дані, демографічні показники, нормативно-правова база та регуляторна діяльність комітету та інш.

Міністерство юстиції України
http://www.minjust.gov.ua

На сайті Міністерства юстиції України запроваджено інформаційно-розяснювальну рубрику „Доступ до правосуддя”. Рубрика покликана надати інформаційну допомогу кожному в реалізації права на доступ та забезпечення справедливого правосуддя. Зокрема, питання звернення до суду, до якого суду, що робити якщо не влаштовує судове рішення, як його оскаржити, чому рішення суду не виконується, як притягнути суддю до відповідальності.

Вища рада юстиції
http://www.vru.gov.ua

Сайт пропонує матеріали Вищої ради юстиції - це хронологія діяльності, склад ради, роз’яснення законодавства. Також на сторінках сайту розташовано періодичне видання „Вісник Вищої ради юстиції”. Крім цього, для тих, хто цікавиться державними закупівлями можна знайти інформацію за такими розділами: Реєстр державних закупівель; Плани державних закупівель; Інформація про державні закупівлі.


2.ІНФОРМАЦІЙНО-ЮРИДИЧНІ САЙТИ

Інформаційно-юридичний портал
http://zakon.at.ua/

Тут Ви маєте можливість знайти більшість юридичних матеріалів, які  потрібні юристам України та Росії безкоштовно. Розділ «Правова база України» надає повнотекстові кодекси та коментарі до них. Юридична література налічує біля 300 підручників та посібників.  Зразки документів. Також Ви можете замовити або знайти додаткову інформацію через форум, завантажити свій файл на сайт, повідомити новини, або додати замітку.

LEX – Правовой портал Украины
http://ukr-pravo.at.ua

У просторі українського Інтернету з'явився ресурс, за допомогою якого можна й навчатися, і працювати, і підвищувати рівень правової грамотності, що дуже важливо в сучасному світі. Незважаючи на те, що проект тільки стартував - уже зараз він буде корисний як практикуючим юристам, так і студентам і викладачам вищих юридичних навчальних закладів.
Остаточний варіант порталу буде містити в собі такі розділи як:
- безкоштовна юридична бібліотека, що містить навчальні матеріали, коментовані видання, з якими можна ознайомитися он-лайн або скачати безкоштовно;
- зразки позовних заяв скачати безкоштовно, а також безліч інших процесуальних юридичних документів;
- судова практика;
- юридична допомога безкоштовно он-лайн на форумі, де фахівці в області права цього ресурсу завжди готові допомогти Вам у рішенні будь-яких юридичних суперечок і проведенні будь-яких правових процедур;
- наукові обговорення по галузях права з метою усунення пробілів у законодавстві, написання курсових, дипломних і дисертаційних робіт.

„Ліга”
http://www.liga.net

Для більш професійної підготовки використовують сайт інформаційно-аналітичного центру „Ліга”.
Здебільшого цей сайт є зручним для роботи на фірмах, підприємствах, установах, організаціях. Сайт складається з розділів: "Правові новини", де можна знайти "Новини законодавства", "Аналітика", "Новини компаній"; он-лайн конференції; системи „Ліга Закон” та „Законодавство он-лайн”.
Система інформаційно-правового забезпечення „Ліга Закон” надає високопрофесійні послуги, оперативні консультації й відповіді на  питання, що заощаджує час на пошук необхідної інформації.

Центр Разумкова
http://www.razumkov.org.ua

Центр Разумкова - це недержавний аналітичний центр, заснований в 1994 р., що здійснює дослідження державної політики в таких сферах: внутрішня політика; державне управління; економічна політика; енергетика; земельні відносини; зовнішня політика; соціальна політика; міжнародна та регіональна безпека; національна безпека і оборона.
Центр Разумкова об’єднав експертів у галузях економіки, енергетики, права, політології, міжнародних відносин, військової безпеки, земельних відносин, соціології, історії та філософії.

Правові системи НаУ
http://www.nau.kiev.ua/

Правові системи НаУ (Нормативні акти України) випускаються с 1991 року. Це високотехнологічний інформаційно-пошуковий комплекс, що поєднує бази даних нормативно-правових актів, судових рішень, консультацій, довідників, перекладів англійською та російською мовами. Правові системи НаУ містять понад 4 500 000 документів. Також на сайті представлено розділ „Судова практика”, де ви можете ознайомитися з актами вищих судових органів влади, класифікатором судових рішень, питаннями з виконавчого провадження, а також інформацією про діяльність третейських судів.

Інститут Медіа Права
http://www.medialaw.kiev.ua

Інститут Медіа Права - аналітичний центр, який об'єднує юристів, що спеціалізуються у медіа праві. Основною метою діяльності Інституту є розвиток законодавства у галузі мас-медіа, гарантування принципів свободи слова та інформації, захист прав журналістів та засобів масової інформації, сприяння вільному поширенню інформації. Інститут видає щотижневий електронний Вісник про розвиток медіа права.

Союз юристів України
https://lawyersunion.org.ua
Всеукраїнське громадське об’єднання Союз юристів України. Головною метою Союзу є сприяння юристам України в задоволенні і захисті своїх професійних та соціальних інтересів, розвитку їх громадської активності, участі в розробці та реалізації державної правової політики. На сайті розміщено сторінки: Всеукраїнська юридична Рада; Третейський Суд; Конкурс „Юрист року”.

Юридичний радник
http://www.yurradnik.com.ua/

Сайт створений та працює за підтримки Центру аналітичних досліджень з питань права та безпеки.
Має такі розділи:
Нотаріат: на цій сторінці розміщені нормативна база нотаріуса та судова практика, авторські матеріали, а також Клуб юристів. Це об'єднання фахівців, які займають активну правову позицію, не байдужі до майбутнього України як правової та демократичної держави, бажають брати участь в удосконаленні нормативно-правової бази, спілкуватись та обмінюватись досвідом з колегами, підтримувати на рівні свою кваліфікацію та допомагати молодим фахівцям в освоєнні цієї гідної професії.
Видавництво: освітлює книговидавничу та періодичну діяльність з правових питань. Ця сторінка сайту має журнали „Юридичний радник” та „Мала енциклопедія нотаріуса”, де розміщуються відповіді на актуальні питання.
Практика юристів: тут ви знайдете погляди фахівців на цивільне право, корпоративне, спадкове, нотаріат та інш.

Юр-Инфо - сайт для юриста
http://www.yur-info.org.ua

Он-лайн каталог законодавства України, УРСР, СРСР, міжнародних організацій. Серед юридичних матеріалів: Конституція України, кодекси, закони, постанови, укази, рішення, розпорядження, накази, інструкції та ін.


3. ЮРИДИЧНА НАУКА НА СТОРІНКАХ ІНТЕРНЕТ

Право і суспільство
http://www.nbuv.gov.ua/portal

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського розмістила на своєму сайті електронні наукові фахові видання,  а також видання, що не мають друкованих аналогів. До їх числа увійшли часописи з питань держави та права, конституційного права, кримінології, кримінального процесу та криміналістики, організації протидії злочинності.

Бібліотека дисертацій
http://www.dissertant.org/info

Інтернет-портал створено у 2006 році науковим видавництвом „Індустрія інтелекту”.
На сторінках порталу вміщені огляди та повні тексти захищених дисертацій.
Основне завдання сайту в наданні високоякісних інформаційних послуг, а саме:
- надання допомоги при проведенні наукових і дисертаційних досліджень;
- надання допомоги при написанні наукових і навчальних робіт різного профілю й різного рівня складності;
- сприяння в написанні науково-дослідних і дисертаційних робіт (кандидатські й докторські дисертації) різноманітних наукових напрямків.

Правничий вісник Університету „КРОК”
https://scholar.google.com.ua/citations?user=HIzhN5QAAAAJ&hl=uk
Збірник наукових праць, в якому міститься матеріал з питань права та психології.

Правничий часопис Донецького університету
http://jpch.donnu.edu.ua/issue/archive
Науковий журнал висвітлює питання правового забезпечення політичного та соціально-економічного реформування, становлення громадянського суспільства в умовах ринкових відносин, господарсько-правове забезпечення стабілізації та розвитку економіки України

Право і безпека
http://pb.univd.edu.ua
Сторінки наукового журналу містять методологічні засади державності, права та безпеки, теорії та практики правоохоронної діяльності, теорії та історії держави та права, кадрової роботи в органах внутрішніх справ, трудового права, права соціального забезпечення, економіки, підприємництва, цивільного, господарського права, соціології, психології, технічних наук.

Правове регулювання  економіки
http://pre.kneu.edu.ua
Збірник наукових праць розмістив інформацію з питань конституційного, адміністративного, цивільного, господарського, фінансового, банківського права, правового забезпечення господарювання в умовах ринкової економіки, перспектив розвитку законодавства у даній сфері та розвитку правової системи України.

Вісник Донецького університету економіки та права
http://jvestnik-c.donnu.edu.ua/issue/archive
Збірник наукових праць з 2000 по 2010 рік виходив під назвою "Вісник Донецького інституту економіки та господарського права". На сторінках  збірника Ви знайдете інформацію про соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства, адвокатуру, обговорення з питань трудового права та ін.

Український юрист
http://www.ukrjurist.com

Журнал сучасного правника «Український юрист» побачив світ на початку 2003 року. Його  читають українські правники провідних юридичних фірм України, відомі адвокати та нотаріуси, юрисконсульти великих підприємств та іноземних компаній, що працюють в Україні, а також представники влади.
«Український юрист» висвітлює широке коло питань юридичного характеру, аналізує найактуальніші проблеми юриспруденції і тенденції розвитку професії.

Акционерный вестник
http://www.vestnikao.com.ua/

Український журнал з корпоративного права та управління - перший в Україні практичний журнал про акціонерне право. Містить роз’яснення та коментарі застосування Закону України „Про акціонерні товариства”.

Юридична газета
http://www.yur-gazeta.com

Правова інформація бізнес-класу. Висвітлює питання законотворчості, фінансового права, міжнародного права. На сайті обговорюється експертне дослідження юридичного ринку послуг.

Правовий тиждень
http://www.legalweekly.com.ua

Щотижнева інформаційно-правова газета. Матеріали газети висвітлюють весь спектр правових питань.

Інтернет-видання „Юриспруденція он-лайн”
http://www.lawyer.org.ua

“Юриспруденція он-лайн” – некомерційний інформаційно-правовий проект, перша в Україні приватна ініціатива науковців та практикуючих юристів метою якої є сприяння розвитку юридичної науки та практики, поширення правової інформації, популяризація української правової думки та юридичної практики як минулого, так і сучасного серед усіх хто цікавиться проблемами юриспруденції на основі нових інформаційних технологій
В інтернет-виданні постійно доступні публікації науковців, студентів та юристів-практиків із актуальних проблем теорії та практики, авторські сторінки юристів, бібліотека типових документів, рецензії, моніторинги, посібники або гіперпосилання на них, останні новини права українських інформагенств, форум та інші сервіси з використанням нових інформаційних і комп’ютерних технологій та сучасного дизайну.


4. ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ В ІНТЕРНЕТ

„Юридичні послуги в Україні”
www.pravovik.com.ua

Сайт „Юридичні послуги в Україні” - найбільш зручний для тих, хто цікавиться юридичними фірмами України, а також для тих, хто шукає у юридичній царині собі роботу. Також на ньому розміщені адреси правових фірм усіх міст України. Скориставшись сайтом любої з них, ви можете отримати юридичну консультацію.

Юридичні послуги  Online
http://yurist-online.com/ukr/

На цьому сайті ви знайдете багато юридичної інформації, як для юристів, так і для всіх хто цікавиться українським законодавством, або хоче вирішити якусь юридичну проблему.
Сайт умовно можна розділити на чотири розділи.
Перший розділ називається «Послуги для громадян», та містить юридичні послуги і юридичну інформацію, які будуть цікаві в першу чергу звичайним громадянам. До розділу входять юридична консультація, відповіді на запитання користувачів по різних галузях права України, послуги з складання позовів і заяв, а також корисні юридичні поради і консультації юриста.
Цей розділ буде цікавий всім громадянам, яким потрібна юридична консультація або юридична допомога. Послуги і консультації надаються тільки щодо Українського законодавства.
У другому розділі під назвою «Послуги для бізнесу» представлені юридичні послуги і інформація, які будуть актуальні для малого та середнього бізнесу. Оскільки тут зібрані юридичні матеріали і консультації, що стосуються бізнесу в Україні, то вони будуть цікаві не тільки підприємцям але й працівникам фірм. Також тут ви знайдете безкоштовні книги по бізнесу, зразки договорів та інших необхідних документів.
«Послуги для юристів» — так називається третій розділ. У нім міститься велика кількість інформації, яка буде корисна як практикуючим юристам, так і тим, хто тільки вивчає юриспруденцію. Тут ви можете знайти юридичні статті, юридичні реферати, юридичний словник, рішення судів, безкоштовно скачати і прочитати книги та підручники по праву, а також всі кодекси України. Також тут можна отримати свій власний E-mail та сайт.

Юридична фірма "УКРКОНСАЛТИНГ"
http://ukrconsulting.biz

Фірма пропонує комплексні юридичні послуги, які в першу чергу направлені на підтримку малого та середнього бізнесу. Другим напрямком діяльності фірми є надання правової допомоги громадянам, яка включає юридичні консультації, складання договорів, угод, аналіз проектів договорів та їх підписання (кредитування, страхування), захист прав громадян.

"Качай права"
http://www.prava.net.ua

Проект "Качай права" - безкоштовні юридичні консультації проекту "Качай права" - це своєчасна й точна відповідь на будь-яке  питання, що вас  цікавить. Юридичну консультацію можна одержати в будь-який момент, подзвонивши або написавши юристові проекту.

Патентбюро
http://www.patent.net.ua

Лабораторія правових проблем інтелектуальної власності надає повний спектр послуг у сфері авторського і патентного права. На сторінках порталу Ви знайдете „Intellectus" — науково-популярне веб-видання з акцентом на висвітлення питань у сфері прав інтелектуальної власності.
В журналі також висвітлюються окремі аспекти геральдики, вексилології, вексилографії. Деякі публікації торкаються сфери інноватики, історії і суспільно-політичних відносин.
В розділі "Розробки Патентбюро" вибірково відображена інформація про оприлюднені об'єкти інтелектуальної власності.

„Кириченко і партнери”
http://kmp.com.ua

Юридична компанія „Кириченко і партнери” пропонують комплексний підхід при рішеннях проблем, здійснення бізнесових планів та надійний правовий захист інтересів громадян. Висококваліфіковані та досвідчені юристи надають послуги найвищої якості.

Юридический сайт Натальи Плешковой
http://urist.com.ua

Інтернет-сторінка створена в 2000 році і має такі розділи: Оглядач. Консультації. Публікації. Знову вчитися. Давайте знайомитися.
На сайті періодично з'являються нариси на різні теми права й суміжних наук.
В рубриці "Типові документи" представлені приклади позовних заяв, цивільно-правових договорів, угод і контрактів, інших документів українською і частково російською мовами

„Гранд”
http://www.acgrand.kiev.ua

Адвокатська компанія „Гранд” надає послуги у всіх сферах права і є суб’єктом  діяльності на ринку правових послуг України.

5. НА ДОПОМОГУ ВИВЧАЮЧИМ ПРАВОВІ НАУКИ

Бібліотека он-лайн
http://readbookz.com/

Бібліотека он-лайн  пропонує  електронні книги, конспекти  з юридичних питань.

Безкоштовна бібліотека художньої та наукової літератури
http://www.librius.net

Librius.net - безкоштовна бібліотека художньої та наукової літератури. Тут публікуються книги і статті, що є у вільному доступі, дія законів про авторське право на які вже завершилась, або у бібліотеки є дозвіл на публікацію матеріалів від автора.
Електронна бібліотека - це дуже зручно. На сайті ви можете вибрати будь-яку книгу, читати книги, скачати їх, а потім прочитати на своєму комп'ютері або букрідері. На кожну книгу можна залишати відгуки і обговорювати її з іншими відвідувачами.

Юридична бібліотека
http://pravo.biz.ua

Електронна бібліотека надає повнотекстові електронні підручники та монографії з питань права, на які є анотація.

Бібліотека українського студента
http://ualibrarium.narod.ru

На сайті розміщена колекція підручників, учбових посібників та монографій на українській та російській мові.

Економіко-правова бібліотека
http://www.vuzlib.net

На сторінках сайту розміщено повнотекстові варіанти книг з питань права.

Портал Юрист
http://pravouch.com

На сайті розміщена література з усіх питань права. Також Ви можете знайти Конституції, Кодекси та інші правові акти як України, так і зарубіжних країн. 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Офіційні державні органи України в Інтернеті

Верховна Рада України: http://www.rada.gov.ua
Кабінет Міністрів України: http://www.kmu.gov.ua
Міністерство праці і соціальної політики України: http://www.msp.gov.ua
Державний комітет статистики України: http://www.ukrstat.gov.ua
Міністерство юстиції України: http://www.minjust.gov.ua
Міністерство освіти і науки України: http://www.mon.gov.ua
Президент України, Адміністрація Президента України: http://www.president.gov.ua
Верховний Суд України: http://www.scourt.gov.ua
Міністерство фінансів України: http://www.minfin.gov.ua
Сайт Київської міської влади: http://kmr.gov.ua
Національний банк України: http://www.bank.gov.ua
Державна митна  служба України: http://www.customs.gov.ua
Генеральна прокуратура України: http://www.gpu.gov.ua
Міністерство внутрішніх справ України: http://mvs.gov.ua
Вищий господарський Суд України: http://www.arbitr.gov.ua
Пенсійний фонд України: http://www.pfu.gov.ua
База даних "Банкрутство": http://bankrut.gov.ua
Конституційний Суд України: http://www.ccu.gov.ua
Фонд державного майна України: http://www.spfu.gov.ua
Державна прикордонна служба України: http://pvu.gov.ua
Міністерство охорони здоров’я України: http://www.moz.gov.ua
Служба безпеки України (СБУ): http://www.sbu.gov.ua
Державний департамент ветеринарної медицини України: http://www.vet.org.ua
Державна податкова адміністрація України: http://www.sta.gov.ua
Міністерство іноземних справ України: http://www.mfa.gov.ua
Судова влада України: http://www.court.gov.ua
Національна Академія Наук України: http://www.nas.gov.ua
Міністерство надзвичайних ситуацій (МЧС): http://www.mns.gov.ua
Департамент ДАІ МВС України: http://www.sai.gov.ua
Міністерство економіки України: http://www.me.gov.ua
Міністерство оборони України: http://www.mil.gov.ua
Інформаційний центр Міністерства юстиції України: http://www.informjust.kiev.ua
Міністерство праці і соціальної політики України: http://mlsp.kmu.gov.ua
Антимонопольний комітет України: http://amc.gov.ua
Тендерна палата України: http://tpu.net.ua
Держзовнішінформ: http://www.ukrdzi.com.ua
Вища атестаційна комісія: України http://www.vak.org.ua
Міністерство палива та енергетики України: http://mpe.energy.gov.ua
Державна податкова  адміністрація України: http://www.sta.gov.ua
Міністерство промислової політики України: http://www.industry.gov.ua
Головне управління державної служби України: http://www.guds.gov.ua
Міністерство аграрної політики України: http://www.minagro.gov.ua
Центральна виборча комісія України: http://www.cvk.gov.ua
Міністерство культури і туризму України: http://www.mincult.gov.ua
Головне контрольно-ревізійне управління України: http://www.dkrs.gov.ua
Рахункова палата України: http://www.ac-rada.gov.ua
Національна комісія регуляції електроенергетики України: http://www.nerc.gov.ua
Вища рада юстиції України: http://vru.gov.ua
Державна служба охорони (ДСО): http://www.dso.kiev.ua
Державний комітет зв’язку та інформатизації України: http://www.stc.gov.ua
Державний комітет архівів України: http://www.archives.gov.ua
Державна митна служба України: http://www.customs.gov.ua
Асоціація правників України: http://www.uba.ua
Рада підприємців України: http://www.business-rada.kmu.org.ua
Державна служба експортного контролю України: http://dsecu.gov.ua
Національний депозитарій України: http://ndu.gov.ua
Державний комітет лісового господарства України: http://www.dklg.gov.ua
Державний департамент інтелектуальної власності: http://sdip.gov.ua
Державна служба автомобільних доріг України: http://www.ukravtodor.gov.ua
Департамент інформаційних технологій при МВС України: http://dit.centrmia.gov.ua
Центр медичної статистики: http://medstat.com.ua
Національний інститут стратегічних досліджень (НІСД): http://www.niss.gov.ua
Державний комітет ядерної регуляції України: http://www.snrc.gov.ua
Державний комітет України по водному господарству: http://scwm.gov.ua
Національний олімпійський комітет України: http://www.noc-ukr.org
Державний департамент продовольства України: http://www.ukrfood.com.ua
Державне казначейство України: http://treasury.gov.ua
Вищий адміністративний суд України: http://vasu.gov.ua

Обласні державні адміністрації

Автономна Республіка Крим http://www.crimea-portal.gov.ua
Вінницька область http://www.vin.gov.ua
Волинська область http://www.obladmin.lutsk.ua
Дніпропетровська область http://www.adm.dp.ua
Донецька область http://www.donoda.gov.ua/
Житомирська область http://zhitomir-region.gov.ua/
Закарпатська область http://www.carpathia.gov.ua
Запорізька область http://www.zoda.gov.ua/ua/
Івано-Франківська область http://www.if.gov.ua
Київська область http://www.kyiv-obl.gov.ua
Кіровоградська область http://www.kr-admin.gov.ua
Луганська область http://www.oda.lg.ua
Львівська область http://www.loda.gov.ua
Миколаївська область http://www.oga.mk.ua
Місто Київ http://www.kmv.gov.ua
Одеська область http://oda.odessa.gov.ua
Полтавська область http://www.obladmin.poltava.ua
Рівненська область http://www.rv.gov.ua/sitenew
Сумська область http://www.state-gov.sumy.ua
Тернопільська область http://www.oda.te.gov.ua
Харківська область http://www.kharkivoda.gov.ua
Херсонська область http://www.oda.kherson.ua
Хмельницька область http://adm.km.ua
Черкаська область http://www.oda.ck.ua
Чернівецька область http://www.oda.cv.ua/
Чернігівська область htth://www.regadm.cn.ua

Періодичні видання

Баланс http://www.balance.dp.ua
Банківська справа http://www.banking.com.ua
Бизнес http://www.business.kiev.ua
Бізнес Інформ http://www.lincom.kharkov.ua/~aobi
Бухгалтерия http://www.buhgalteria.com.ua
Вісник податкової служби України http://www.visnuk.com.ua
Галицькі Контракти http://www.kontrakty.com.ua
ГлавБух http://www.glavbuh.com
Дебет-Кредит http://www.dtkt.com.ua
Інвестиційна газета http://www.investgazeta.net
Компаньон http://www.companion.com.ua
Консультант http://www.sta.gov.ua/kons/kons.html
Офіційний вісник України http://www.gdo.kiev.ua
Правознавство http://pravoved.jurfak.spb.ru
Мир права http://www.worldoflaw.net
Урядовий кур’єр http://www.ukcc.com.ua
Фондовый рынок http://www.relc.com/stockmarket
Цінні папери України http://www.finmarket.info
Юридична практика http://www.yurpractika.com
Юридичний вісник України (Юринком Интер) http://yurincom.kiev.ua/uvu

Міжнародні організації

Організація Об’єднаних Націй http://www.un.org/ru/
Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO) http://www.wipo.int/about-wipo/ru
Європейський банк реконструкції та розвитку http://www.ebrd.com/russian/pages/homepage.shtml
Міжнародна організація з питань стандартизації (ISO) http://www.iso.org/iso/home.html
Центр інформації і документації Ради Європи в Україні http://www.coe.kiev.ua
Сайт ЮНЕСКО http://www.unesco.org/new/en/unesco/
Сайт Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) http://www.osce.org/
Всесвітня торгова організація (ВТО) http://www.wto.org/
Всесвітній банк http://www.worldbank.org/
Міжнародна фінансова корпорація (МФК)
http://www.ifc.org/
Всесвітній економічний форум
http://www.weforum.org/en/index.htm
Сайт НАТО http://www.nato.int/
Комісія ООН по Міжнародному торговому праву
http://www.uncitral.org/
Міжнародна організація комісій по цінним паперам http://www.iosco.org/
Міжнародна митна організація http://www.wcoomd.org/
Міжнародна торгова палата http://www.iccwbo.org/
Міжнародний валютний фонд
http://www.imf.org/external/index.htm
Міжнародний інститут уніфікації приватного права http://www.unidroit.org/
Організація економічного співробітництва та розвитку
http://www.oecd.org/home/
Європарламент http://www.europarl.eu.int/
Європейський Союз http://europa.eu/
Сайт Європейського Союзу (на рос. мові)
http://www.eur.ru/neweur/user
Рада Європи http://www.coe.fr/
 

Коментарі

Anonymous
10.12.2014 20:53

Спасибо, очень полезно.

Напишіть свій коментар

Календар подій

   1234
567891011
12 131415161718
19202122232425
262728293031