Розгадуючи таємниці нашого міста...

Чи можна до кінця пізнати історію рідного краю? Чи містить вона таємниці і чи легко їх розгадувати?

Так, таємниці є. І розгадати їх можна, переглядаючи фільми, присвячені історії Херсонщини.

З 2016 року в місті Херсоні реалізується важливий проект «Таємниці мого міста». Це унікальний соціальний культурно-просвітницький проект, що розкриває таємницю малодосліджених сторінок 7 регіонів України (Херсонщини, Черкащини, Рівненщини, Київщини, Буковини, Поділля та Одещини).

З листопада 2016 року у кінотеатрі «Мультиплекс» херсонці мають змогу переглянути короткі культурно-просвітницькі фільми у форматі discovery history, які розкривають малодосліджені сторінки історії нашого краю. Це такі фільми, як «Чумаки» – про стародавню професію сучасних далекобійників та промислову батьківщину чумаків – с. Геройське, «Чорний Корсар» – про  американського адмірала Джона Пола Джонса, доля якого пов’язана з Херсоном; «Дари Каруана», «Миротворці» та інші.

Цікаво, що героїв фільмів зіграли місцеві мешканці: громадські діячі, представники туристичного бізнесу, реконструктори, краєзнавці.

На черговому засіданні клубу «КЛІО» присутні мали нагоду переглянути серії «Чорний Корсар» та «Чумаки», а головне – поспілкуватися з «акторами» цих фільмів – Андрієм Лопушинським, Миколою Дудником та Олександром Базилєвим і задати їм безліч запитань. Після змістовного спілкування з ними таємниць стало менше.

Якщо ви хочете розкрити досі нерозгадані таємниці нашого міста – приходьте в бібліотеку розгадувати їх разом з нами!

Календар подій

    12 3
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031