Сафарли Эльчин. Рецепты счастья

Альона Кисельова, бібліотекар

«Для щастя необхідно лише бажання. Потрібно захотіти бути щасливим»

Побачила на поличці в бібліотеці книжку сучасного азербайджанського письменника Ельчіна Сафарлі «Рецепты счастья: Дневник восточного кулинара». Дуже сподобалася назва. Подумала, що буде якийсь сюжет і, можливо, рецепти східних солодощів. Відразу відмитила дуже гарні назви розділів: «медовий салат», «осіннє печиво», «чути голос серця», «надія – це дихання».

Книга виправдала всі мої сподівання. Вона напрочуд затишна, тепла, змушує багато про що задуматися та переосмислити. Зрозуміти, що треба любити і цінувати своє життя, не переставати любити. Перш за все – себе, таким яким ти є! Не треба постійно копатися в своєму минулому, живи теперішнім і з надією та радістю дивися в майбутнє! Не треба порівнювати своє життя з життям оточуючих. Усі ми унікальні та різні. Тобі треба тільки навчитися бути сміливим і чітко усвідомлювати, що Світ любить тебе таким, який ти є!

Книга просто ідеально підходить для осінньо-зимового читання. Читала я її, загорнувшись теплим пледом і увляючи себе у Стамбулі. Я мандрувала гамірними вуличками цього мегаполіса, відчула аромат та смак свіжоспеченого знаменитого турецького бублика-сіміта, на декілька годин зазирнула в кафе «У Хасана». Саме тут Ельчін Сафарлі готує всі страви, які так смачно описує у своїй книзі. А потім увечері, на набережній, де хвилі Босфору накочуються на кам’яні східці приходить розуміння, що «той, хто йде вперед, обов'язково буде відчувати щастя. Настав час впустити в себе щастя!»

А ще я всім бажаю знайти свій рецепт щастя! І жити з вірою та любов’ю в серці!

Календар подій

123 4 5 67
8 9 10 11 121314
15161718192021
22232425262728
293031