Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності
Головна Наш відділ Клуб "Дивослово" Засідання клубу "Дивослово" Слухачі курсів української мови обирають здоров'я!

Слухачі курсів української мови обирають здоров'я!

10.04.2017 11:11

Як відомо, 7 квітня весь світ відзначає День здоров'я. Тому недивно, що тема останнього заняття з української мови була пов’язана з цією подією: «Енергія змін: ми обираємо здоров'я!».
Слухачам курсів пропонувалося взяти участь в анкетуванні на визначення рівня здорового способу життя, обговорити афоризми відомих людей про здоров'я, подискутувати на тему «Для чого людині потрібне здоров'я?». Присутні ділилися секретами підтримки свого фізичного стану за допомогою фітнесу, бігу, йоги тощо.

Особлива увага була приділена складовим психічного та духовного здоров'я. Зупинилися на такому важливому моменті, як вплив мистецтва, зокрема музики, на психічний стан людини.
Присутнім дуже сподобалася життєствердна новела Василя Симоненка «Вино з троянд», яка ще раз переконала у тому, що фізичні вади людини не заважають бути їй повноцінною особистістю.

А між іншим, вчилися – виконували вправи з теми «Прислівник», розглядали особливості використання вставних слів, писали диктант. Також провели цікавий книжковий огляд «Книжковий дрес-код»: слухачі курсів поділилися, яку книгу вони перечитували не раз у своєму житті та вважають її невід'ємною частиною свого іміджу. Серед таких видань – «Майстер і Маргарита» М. Булгакова, «Гордість та упередження» Джейн Остін, «Дика Енергія. Лана» Марини та Сергія Дяченків, Біблія і навіть Конституція України.

Потім читали вірш В. Симоненка «Ти знаєш, що ти людина?» та підвели підсумки заняття: «Кожен з нас неповторний та унікальний, і ми повинні берегти себе, своє життя та здоров'я!»

Календар подій

123 4 567
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
293031