Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності

Стартував Клуб з вивчення української мови

20 березня 2013 року на базі відділу наукової інформації та бібліографії за допомоги керівника Центру екологічної інформації Смоліної О. В. відбулося перше засідання Клубу з вивчення української мови.
Мета новоствореного клубу – згуртувати осіб, які відчувають мовний дискомфорт і прагнуть ліквідувати його.
Заняття матимуть форму невимушеної бесіди за визначеною тематикою.
Приблизна тематика засідань Клубу включає у себе заняття з лексикології, стилістики, фразеології, фонетики української мови. Також ряд засідань буде присвячений вивченню ділової української мови – усної та писемної та риториці української мови, зокрема ділової.
Перше засідання було присвячено знайомству членів нового клубу та виявленню потреб і побажань бажаючих вивчати українську мову. Воно приходило у формі вікторини, за результатами якої було визначено кращого на даний момент знавця української мови. Також усі учасники змогли виявити, у чому їм треба покращити свої знання.
За відгуками присутніх, їм дуже сподобалося і форма роботи, і пропонована тематика занять, тому ми готові і з нетерпінням чекатимемо наступних зустрічей.
До речі, клуб збиратиметься щосереди о 17:30.
Тема наступного засідання: «Загальне уявлення про спілкування і мовну  діяльність (аудіювання, читання, говоріння, письмо)» та «Загальне уявлення про етикет українського мовлення».
Запрошуємо усіх бажаючих. 

Лілія Віжічаніна.

 

Приблизне планування тем засідань Клубу з вивчення української мови.
Програма занять з українського мовленнєвого етикету, риторики та фахового мовлення.

  

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

   1234
567891011
12 131415161718
19202122232425
262728293031