Головна Новини Трансформаційна гра «Саторі» змінить твоє життя!

Трансформаційна гра «Саторі» змінить твоє життя!

02.03.2020 09:51

Учасники та гості клубу-антистрес «Веселка» отримали чудовий подарунок від Інеси Паранченко – тренерки авторської методики оздоровлення та відновлення організму Інь Ян йога. Пані Інеса провела для них трансформаційну гру «Саторі».

Саторі» – японське слово, яке означає духовне пробудження, інсайт, внутрішнє осяяння. Це захоплююча гра з кубиками, фішками, картками та іншими атрибутами настільних ігор. У цьому є її принадність, так як дозволяє учасникам гри відключити свідомість, стати трохи дітьми і зануритися в світ своєї підсвідомості.

Завдяки чому ж настільна гра дозволяє вирішити проблеми і знайти рішення в складних ситуаціях, а головне, їх причини? Це залежить від структури гри та закладеної в ній парадигми сприйняття світу, відмінної від стандартної, загальноприйнятої.

Найголовніше в новій парадигмі – це інший погляд на те, що з нами сталося, і яку позицію ми займаємо в даній ситуації. Ідея в тому, що «Саторі» переживає тільки людина, яка свідомо допускає, що все, що з нею відбувається – це сценарій подій, який вона переживає для отримання необхідного досвіду та духовного зростання. Гра «Саторі» – це інструмент, який дозволяє усвідомити причинно-наслідковий зв'язок і виявити першопричини проблемної ситуації.

У гру «Саторі» кожен гравець заходить або зі своїм запитом із реальних подій в житті (те, що його хвилює на даний момент), або з бажанням пробачити конкретну людину. Завдяки карткам всі події в грі «відбуваються» без будь-якого контролю з боку людини. Обов'язковою умовою є опис ситуації або події в контексті Вашого життя, «приправленого» емоціями і почуттями, які викликає ця ситуація або подія. Вони будуть основою для написання нового сценарію Вашого життя, але вже з позиції Автора. Спочатку в грі, а потім і в реальному житті.

По завершенню гри учасники й гості клубу «Веселка» висловили вдячність тренерці за корисно проведений час. Кожен із присутніх насправді більш глибоко зміг розібратися в собі, а значить життя обов'язково зміниться на краще!

Шановні друзі! Слідкуйте за анонсами зустрічей у клубі «Веселка»! З нами завжди цікаво й корисно!

Лілія Віжічаніна,
кураторка клубу-антистрес «Веселка»

Календар подій

 123 4 56
78910 11 1213
141516 17 18 19 20
21222324252627
282930