Головна Новини Дорогоцінні подарунки Гончарівці від Олександра Михайлика

Дорогоцінні подарунки Гончарівці від Олександра Михайлика

21.10.2023 14:39

Нещодавно з легкої руки колеги Гончарівки у нашої книгозбірні з'явився новий друг – краєзнавець та києвознавець Олександр Михайлик. Інтерес досліджень пана Олександра зосереджений на історії Києва та архітектурних пам’яток міста. Він займається й просвітницькою діяльністю, здійснює краєзнавчі подорожі Київщиною та іншими регіонами України. Свої розвідки він публікує і має вагомий список праць.

Нашій бібліотеці Олександр подарував три книги, присвячені різним частинам лівобережного Києва. «Невідомі периферії Києва» є серією архітектурних відкриттів столиці спільної праці Семена Широчина й Олександра Михайлика. Автори досліджують історію розбудови колишніх київських околиць, які вже давно сприймаються як органічні частини міста. У роботі над книгами було використано історичні карти та космічні знімки, а також рідкісні архівні фотографії, багато з яких друкуються вперше. У кожній книзі Олександр залишив дарчий надпис з побажаннями.
Але на цьому подарунки не закінчилися! Олександр придбав для Гончарівки декілька екземплярів бібліографічних покажчиків із серії «Малі міста України». Символічно, що вони відображають південно-східну частину країни, включно з Херсонською областю. Їх було видано Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою імені В. Г. Заболотного і це є потужний допоміжний інформаційний інструмент для науковців, краєзнавців і дослідників малих міст України. 

А ще пан Олександр подарував книги зі своєї колекції. Це путівники та книжки з регіональної історії України, які стануть у пригоді любителям туристичних подорожей. 

Ми дуже вдячні Олександру Михайлику за цінні подарунки, за підтримку і бажання допомогти користувачам Гончарівки у цей скрутний для книгозбірні час та висловлюємо надію на подальшу плідну співпрацю.

Календар подій

1 2 3 4 567
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18192021
22232425262728
2930