Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності

Вольтер: "Читання возвеличує душу..."

Щороку 30 вересня ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек.
Це свято не лише для бібліотекарів, але й для читачів. У цьому переконалися члени клубу «Дивослово», які завітали на чергове засідання, присвячене ролі книги та бібліотеки в житті сучасної людини. Багато приємних сюрпризів чекало найактивніших читачів бібліотеки, наших партнерів, активних помічників. Маргарита Ярошенко, яка зачитується книжками сучасної української літератури, була нагороджена дипломом «Найактивніший читач» клубу «Дивослово»; Олександр Базилєв, співкоординатор проекту «Безкоштовні курси української мови у Херсоні», ідейний натхненник багатьох заходів, організатор зустрічей з видатними письменниками, істориками України отримав безкоштовний читацький квиток на 2017 рік. Такий же подарунок отримала і активна учасниця клубів «Дивослово» та «КЛІО» Наталія Білецька, яка постійно надає всебічну підтримку у діяльності клубів.
Ще один подарунок чекав на членів клубу від гості – української письменниці, поетеси, перекладачки Людмили Крижановської, яка презентувала фантастичний роман Андрія Крижевського «Евотон» (2016) в її перекладі на українську. Усі з зацікавленням слухали  уривки з роману.
А потім говорили про роль книги в нашому житті. Члени клубу підготували твори, які з натхненням читали вслух, доповнювали роздумами та прикладами.
На наступному занятті тема ролі книги та бібліотеки в житті буде продовжена. Члени клубу читатимуть вірші про книгу та бібліотеку.

Календар подій

123 4 567
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
293031