Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини "Я більшого щастя не хочу, щоб лиш Україна міцніла й цвіла"

"Я більшого щастя не хочу, щоб лиш Україна міцніла й цвіла"

14.03.2016 09:09

Ніхто нам не збудує держави,
коли ми її самі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації,
коли ми самі нацією не схочемо бути.
                    
                                               В. Липинський               

На карті світу Україну відшукати нескладно.
Ця давня земля лежить на південному заході Східно-європейської рівнини  і на­селяє цю землю талановитий і мужній народ з унікальною історичною долею, неповторними духовними якостями, прекрасною душею й характером, у якому степова волелюбність і непокірливість поєдналися з європейською раціональною поміркованістю.
Бути українцем - значить пишатися своєю Вітчизною. І нам є чим пишатися. Ми пишаємося красою української природи, давніми традиціями і мудрістю предків, найбагатшою культурною спадщиною, славетними сторінками вітчизняної історії.
Бути українцем - значить беззавітно віри­ти в Україну, як вірили в неї генії і безстрашні захисники українського народу.
Така віра робить людину щасливою від усві­домлення того, що вона разом зі своїм наро­дом, що вона - частка його загального життя і служить своїй Батьківщині.
Ми запрошуємо всіх бажаючих до відділу наукової інформації та бібліографії ознайомитися з книжковою виставкою «Живи і міцній українська державо!».
Хто такі українці? Що таке Україна? Як формувалась і розвивалася українська нація і державність? Яке місце займає Україна в сучасних умовах глобалізації? На усі ці питання ви зможете знайти відповіді, переглянувши розділ «Становлення української незалежності».
Кожний народ має свої священні символи, які уособлюють його самобутність, національну єдність. Вони покликані підносити дух нації у боротьбі за власну самостійну державу та національне самоствердження. До таких символів належать герб, прапор та гімн, які затверджені Конституцією. Другий розділ виставки - «Національні символи України» - допоможе вам більше дізнатися про те, як створювалися ці та інші символи нашої держави.
Українці - одна з найдавніших націй у світі, яка має багаті народні традиції. А чи відомо вам, де витоки цих традицій, як формувалися вірування, обряди та світогляд нашого народу, - весь той великий скарб народної мудрості, який ми отримали у спадок від своїх пращурів? Розібратися у цьому вам допоможе третій розділ виставки «Духовна криниця українських традицій».
Лише почуття любові й глибокої гордості за Вітчизну разом із твердою вірою в її світле та величне майбутнє, у святість цієї прекрас­ної землі дає кожному українцеві, незалежно від того, молодий він чи сивий, живе він в Україні чи в інших краях, право стверджува­ти: це моя країна, мій народ, моя Україна!
Якщо ж із якоїсь причини Вам не вдалося відвідати нашу виставку, то Ви зможете переглянути її у віртуальному вигляді.

Календар подій

123 4 567
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
293031