Головна Новини Життя бібліографа - яким воно є?

Життя бібліографа - яким воно є?

18.02.2012 12:06

Часто друзі запитують мене: ти досі працюєш у бібліотеці? Як можна витримати таку нудьгу? На це їм завжди відповідаю, що якщо ви прийдете до мене на роботу і побачите, як ми працюємо, то самі захочете бути на моєму місці. Адже ХОУНБГ  – це справжній осередок культурного, освітнього, наукового життя, це зосередження цікавих людей. Це також храм безцінних скарбів – книг.
А ще – це місце, яке поєднує людей різних націй, культур, держав (згадаємо «живу книгу», проведену відділом культури і мистецтв, де можна було вживу поспілкуватися з представниками різних національностей, або свято Литовської республіки, на якому можна було дізнатися багато цікавого про цю державу, її культуру тощо).
Хочу трішки розповісти про один день мого життя – четвер, 16 лютого 2012 року. Він почався звичайно: ранок, програма Ірбіс, робота по забивці статей з журналів. Потім до нас прийшли наші юні друзі – учні школи № 2, з якими ми співпрацюємо вже більше року. Зараз вони готують проект про нашу бібліотеку на конкурс юних краєзнавців. Неодноразове відвідування ними стін «Гончарівки» переконало їх, що вона – дійсно перлина науки, освіти, культури Херсонщини, про що й хочуть показати у своєму проекті. До нас вони завітали з проханням зорієнтувати їх на проведення науково-пошукової роботи.
Після обіду у бібліотеці відбулося кілька свят: свято Литовської Республіки та пов’язані з ним численні заходи (на ньому були присутні члени клубу історичної реконструкції), а також перші Говардівські читання, присвячені пам'яті Джона Говарда, - презентація книги Тесси Вест, присвяченої Джону Говарду «Цей дивний містер Говард». Захід був проведений на високому рівні, з багатьма цікавими доповідями та формами роботи – спілкування по скайпу з автором книги, доповіді, проекти, презентації та багато іншого. Знаково, що цей захід, присвячений надзвичайно гуманній людині – Джону Говарду, – відбувся напередодні Дня спонтанного дарування доброти.
Дуже приємно, що такі заходи відбуваються у нашій бібліотеці. Це ще раз підкреслює її безперечно величезне значення у житті нашого міста і області взагалі. А працювати в такому закладі – цікаво, приємно, почесно!

Про один день з життя бібліографів ХОУНБ ім. О. Гончара розповіла бібліограф Лілія Віжічаніна

Коментарі

Оксана
27.02.2012 09:06

Я даже и не знала. что есть такая профессия - библиограф. И вот прочитала вашу новость и поняла, какая это интересная профессия.  Каждый день происходит что-то интересное. 

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
3 4 5 6 789
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31