Головна Про відділ Клуб "Дивослово" Засідання клубу "Дивослово" Говорити українською – знати про все на світі!

Говорити українською – знати про все на світі!

25.02.2021 11:36

Учасники клубу «Дивослово» шість років поспіль щотижня збираються на засідання, і роблять це з величезним бажанням. Адже кожне заняття відрізняється різноплановістю тематики, різноманіттям форм роботи, а між іншим – сприяє розширенню світогляду учасників клубу. Так, остання зустріч була присвячена науці, науковцям та науковим відкриттям. Учасники клубу розповідали про визначних науковців України, які зробили великий внесок у розвиток української та світової науки. Це Олександр Богомолець, Микола Вавилов, Володимир Вернадський, Микола Гамалія, Іван Пулюй та ін.

Родзинкою зустрічі став виступ бібліотекарки відділу документів із краєзнавства Деркач Вікторії з цікавою темою «Винаходи та винахідники Херсонщини». Вона висвітлила херсонський вимір запровадження наукових відкриттів у життя херсонців, а також розповіла про славних науковців, життя яких було пов’язане з Херсоном – Миколу Миколайовича Бернадоса, Леоніда Федоровича Верещагіна, Юрія Юрійовича Вороного тощо.

Наостанок ми переглянули відео на Каналі «Цікава наука» з таких тем «Як Ваш телефон змінює вас» та «Як дерева переживають зиму». Даний канал має за мету покращення ситуації з науковою грамотністю серед усіх, хто бажає отримувати інформацію українською мовою.

Як зауважили учасники клубу, відвідування засідань збагачує їхній світогляд і робить для них багато відкриттів із різних галузей знань. Тож дуже корисно, маючи прагнення говорити українською мовою, відвідувати зустрічі в клубі «Дивослово» та ставати обізнаним у всьому. У вас теж є така можливість. Приєднуйтесь! Засідання відбуваються щосереди о 16:00 у відділі наукової інформації та бібліографії.

Лілія Віжічаніна,
кураторка клубу «Дивослово»

Календар подій

    1 234
567 8 910 11
12131415161718
19202122232425
2627282930