Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності
Головна Наш відділ Клуб "Дивослово" Засідання клубу "Дивослово" Багатство і неповторність українського фольклору

Багатство і неповторність українського фольклору

Народна культура та мистецтво українців справедливо вважаються одними з найбагатших надбань культурної спадщини європейських націй. Обличчя українського фольклору визначають багатогранність жанрів і досконалість форм, поетичність і вишуканий ліризм, глибока філософічність і невтримний запал. 
У всьому цьому мали змогу ще раз переконатися слухачі безкоштовних курсів української мови на черговому занятті, яке відбулося 25 квітня. Вони відгадували загадки, згадували прислів’я та приказки, самі складали казки і визначали їх мораль, вивчили напам'ять потішку, а також співали українські народні пісні.
За відгуками деяких слухачів, для них це було зовсім незвично, адже вони і уявити не могли, що у бібліотеці можна співати. Але для багатьох відвідувачів бібліотеки, які вже бували на заняттях з української мови або на засіданнях клубу любителів історії, співати українські народні пісні – це вже традиція. Пісні співають, відвідуючи фітобар «Калинки-малинки», на  українських вечорницях… І не тільки співають, але й танцюють під українську народну музику.
Вдома слухачі курсів читатимуть українські легенди та спробують себе у ролі журналістів, адже писатимуть статтю з використанням афоризмів народного походження. Тож наступне заняття, яке відбудеться у середу, очікується не менш цікавим і змістовним.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

123 4 567
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
293031