Де знайти "мішок щастя"? І не тільки про це...

Надзвичайно насиченою виявилася чергова зустріч учасників клубу любителів історії 27 березня 2014 року. Спочатку дехто з учасників клубу відвідав презентацію книги відомого краєзнавця, журналіста, художника Віктора Хмеля «Херсонские истории, предания и были», яка відбулася у краєзнавчому відділі нашої бібліотеки. Учасники клубу мали змогу поспілкуватися з автором та запросити його на засідання КЛІО, а також придбати книгу з автографом. До речі, книга Віктора Хмеля настільки зацікавила усіх, що було прийнято рішення про спільне читання її на засіданнях клубу.
Не менш цікавою була і друга частина засідання, присвячена Всесвітнім святам – Дню Землі та Дню щастя, які відзначаються у багатьох країнах 20 березня.
Інтегроване засідання проводила наша гостя – завідуюча екологічним центром ХОУБ ім. О. Гончара Ольга Смоліна. Вона розповіла про історію Дня Землі, про екологічні акції, які плануються провести у Херсоні найближчим часом (висадка дерев, прибирання сміття тощо), в яких учасники клубу вже планують взяти участь. Ми переглянули цікаві відео про красу і унікальність нашої планети, а також про те, як діяльність людини шкодить її життю. Усе це нагадало нам, що великою мірою кожен з нас відповідає за сьогодення та майбутнє нашої планети, і в силах зробити її кращою, чистішою та… щасливішою.
Після цього розмова плавно перейшла до обговорення поняття «щастя». Під час тренінгу учасники ділилися своїми думками про щастя та від чого воно залежить. А ще, створивши своєрідний «мішок щастя», розмірковували, як пов’язані щастя і добро, як можна сприяти щастю інших, бажали один одному щастя, читали вірші про нього, співали пісні-караоке та багато ін. Сценарій тренінгу дивись тут.
Було дуже цікаво і не дивно, що наприкінці вечора усі дійшли висновку, що щастя таки є та до нього можна доторкнутися… А якщо трапляються у житті негаразди, то треба йти до клубу «Кліо», де кожного і підтримають, і розвеселять, і надихнуть жити далі.
Цікаво, що День щастя пов'язаний з однією важливою подією – саме у цей день у 2013 році відбулося перше засідання клубу з вивчення української мови «Дивослово».
А ще 24 квітня на черговому засіданні «Кліо» святкуватиметься 2-га (!) річниця з дня заснування. Сподіваємось, що така надзвичайно тепла, дружня і врочиста обстановка, яка панувала на засіданні сьогодні, буде панувати і в цей день!
Запрошуємо усіх бажаючих розділити нашу радість і приєднатися до клубу любителів історії.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

123 4 5 67
8 9 10 11 121314
15161718192021
22232425262728
293031