Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності

Доторкнутися до прекрасного…

Для учасників клубу «Кліо» відвідування музеїв нашого міста є доброю традицією. Ось і остання наша клубна зустріч пройшла у Херсонському художньому музеї ім. О. Шовкуненка. Ми  відвідали нову виставку жіночого портрету та побували на виставці «Врубель М. О. та його сучасники», присвяченій його 160-річчю.
В експозиції представлено 12 авторських творів відомого художника і скульптора, а також роботи видатних його сучасників. Скульптурні витвори митця виконані з червоної глини та покриті кольоровими поливами з додаванням металів. Ця технологія не має аналогів в історії мистецтва.
Більшості учасників екскурсії дуже сподобалася окраса цієї експозиції – картина уродженця Херсонщини Михайла Жука «Казка. Хоровод жуків» (1914), яка приваблює красою та звучністю барвистих фарб, поєднанням різноманітних технік.
Галерея жіночих портретів представниць різних століть викликали не менший інтерес та захоплення.
Усі учасники клубу отримали велику естетичну насолоду та дуже багато корисної інформації.
Ми пишаємось, що у нашому місті такий багатий і красивий музей і висловлюємо щиру подяку Дяченко Владиславі Василівні за цікаву подорож у світ прекрасного!

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1
2345678
910 11 12131415
16 171819202122
23242526272829
30