Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності
Головна Наш відділ Наші друзі Видавничий дім «Золоті сторінки»

Видавничий дім «Золоті сторінки»

Історія Херсонського Видавничого Дому «Золоті сторінки» бере свій початок у  далекому 1995 році. Саме тоді на українському ринку почав реалізовуватися новий проект – серія рекламно-інформаційних довідників «Золоті сторінки України». Поява цієї  серії свідчила про зацікавленість енергійних ініціативних керівників в обміні інформацією, у бажанні орієнтуватися на новому українському ринку.
Першими вийшли «Вашъ Кіевъ», «Моя Одесса» и «Місто Лева». У 1996 році вийшов довідник «Весь Херсон». Ця серія виявилась на рідкість життєздатною і в даний час «золоті сторінки» друкують у Черкасах, Луганську, Сумах, Житомирі, Одесі, Донецьку. І звичайно ж – у Херсоні…
Інформаційно-бібліографічний відділ ХОУНБ ім. Олеся Гончара дуже радий розвитку і процвітанню Видавничого Дому «Золоті сторінки». Редакція видавництва щорічно дарує відділу комплект довідників по найбільших містах України. І робить правильно, адже необхідну інформацію ми та наші читачі у першу чергу намагаємось знайти у бібліотеці.
Сьогодні щорічний довідник «Херсон» існує і в електронному варіанті.   На сайті www.ikherson.com Ви зможете знайти інформацію про підприємства Херсону і області, заповнити заявку на додання інформації у базу даних телефонного довідника. Інформація, разміщена на сайті, стає доступною не лише жителям Херсону, але й усім користувачам Інернету.

Календар подій

123 4 567
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
293031