Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Наш відділ Наші друзі Видавничий дім «Золоті сторінки»

Видавничий дім «Золоті сторінки»

Історія Херсонського Видавничого Дому «Золоті сторінки» бере свій початок у  далекому 1995 році. Саме тоді на українському ринку почав реалізовуватися новий проект – серія рекламно-інформаційних довідників «Золоті сторінки України». Поява цієї  серії свідчила про зацікавленість енергійних ініціативних керівників в обміні інформацією, у бажанні орієнтуватися на новому українському ринку.
Першими вийшли «Вашъ Кіевъ», «Моя Одесса» и «Місто Лева». У 1996 році вийшов довідник «Весь Херсон». Ця серія виявилась на рідкість життєздатною і в даний час «золоті сторінки» друкують у Черкасах, Луганську, Сумах, Житомирі, Одесі, Донецьку. І звичайно ж – у Херсоні…
Інформаційно-бібліографічний відділ ХОУНБ ім. Олеся Гончара дуже радий розвитку і процвітанню Видавничого Дому «Золоті сторінки». Редакція видавництва щорічно дарує відділу комплект довідників по найбільших містах України. І робить правильно, адже необхідну інформацію ми та наші читачі у першу чергу намагаємось знайти у бібліотеці.
Сьогодні щорічний довідник «Херсон» існує і в електронному варіанті.   На сайті www.ikherson.com Ви зможете знайти інформацію про підприємства Херсону і області, заповнити заявку на додання інформації у базу даних телефонного довідника. Інформація, разміщена на сайті, стає доступною не лише жителям Херсону, але й усім користувачам Інернету.

Календар подій

   1234
567891011
12 131415161718
19202122232425
262728293031