Головна Новини "Хочу дарувати людям світло": творча зустріч із Любов'ю Долик

"Хочу дарувати людям світло": творча зустріч із Любов'ю Долик

14.12.2019 18:00

14 грудня в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара в рамках IV Південного фестивалю книги та читання «Книжковий Миколай» відбулася творча зустріч читачів книгозбірні з Любов'ю Долик.

Любов Долик – українська письменниця, поетка, перекладачка, член Національної спілки письменників України. Вона завітала до Херсона зі Львова і привезла з собою в подарунок свої вірші, львівський настрій, українську вдачу та безмірне душевне світло.

На зустрічі пані Любов декламувала вірші зі своєї збірки «Перша заповідь трави», а також ті, які ще не побачили видання. У них – усе наше життя: щоденні хвилювання, дрібні й не дуже житейські справи, любов до рідного краю, батьків, до людей.

Розповіла Любов Долик і про свою величезну любов до міста Львова. Виявом цієї любові є її оповідання, які входять до складу всім відомих збірок «Львів. Кава. Любов», «Львів. Вишні. Дощі», «Львів. Смаколики. Різдво», «Львів. Пані. Панянки», що побачили світ у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» протягом 2016-2018 років. Ці оповідання не лише про місто, його культуру, звичаї, традиції, але й про людей, які творять його історію.

А збірка «Три грації, або дві Оксани з Любов'ю» (Львів, 2012), авторками якої є Любов Долик, Оксана Думанська та Оксана Кришталевська – це дуже веселі, часом іронічні, але такі живі історії про наше життя. Цю збірку письменниця презентувала з великим натхненням.

Зустріч з Любов'ю Долик була сповнена роздумів про життя, важливість знати й пам’ятати своє коріння, про наше таке непросто сьогодення. А ще кожен із присутніх вкотре переконався, наскільки велику роль у нашому житті відіграє книга.

Дуже дякуємо нашій гості і чекатимемо на нові зустрічі з нею!

Лілія Віжічаніна

Інші події ІV Південного фестивалю книги та читання «Книжковий Миколай»​

Календар подій

    123
4 5 678910
11121314 15 16 17
1819 20 212223 24
2526 27 28293031