Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Наш відділ Клуб любителів історії "КЛІО" Засідання клубу любителів історії "КЛІО" Коли з’явилися tea houses, як виглядає самовар «егоїст або примха холостяка», що за цукор такий «навздогін»?

Коли з’явилися tea houses, як виглядає самовар «егоїст або примха холостяка», що за цукор такий «навздогін»?

Про все це ми дізналися… де б Ви думали… У краєзнавчому музеї!
Надворі вже осінь. І хоча природа ще балує нас сонцем і теплом, але все частіше у повсякденній метушні хочеться знайти час на спілкування з близькими друзями за чашкою чаю.
Саме тому учасники клубу любителів історії «Кліо» збираючись до музею, вибрали екскурсію-дегустацію «До нас скоріше поспішай, бо охолоне чай…», яка відбулася 15 листопада 2014 року. І не жалкуємо про це!
Ми побували на чайній церемонії за британськими та російськими традиціями, пили чай зі справжнього самовару; їли солодощі (дуже смачні!), які власними руками зробили працівники музею за рецептами XVIII ст., а потім вчинили справжню фотосесію прямо в музейній залі поруч з надзвичайно красивими побутовими предметами – самоварами, які вже зовсім вийшли з домашнього вжитку.
Ми щиро вдячні працівникам музею за подаровану радість спілкування та безліч приємних вражень.

Календар подій

   1234
567891011
12 131415161718
19202122232425
262728293031